Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a tanárom azt mondta...

Ha a tanárom azt mondta szeret mert értelmes vagyok akkor milyen formába gondolhatta? Milyen jelentéssel? Ehhez a szóhoz milyen tulajdonságok kötődnek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hogy stréber vagy és csak így tovább:D
2014. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Stréber és a komolyság messze áll tőlem.xD Óra közepén képes vagyok bele röhögni tanárom képébe.:D
2014. márc. 27. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Sok-sok embert lehet szeretni, egy-egy jó tulajdonságáért, vagy csak azért, mert úgy összességében szimpatikus és szerethető, nem kell komolyabb dologra gondolni.
2014. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Te nem szeretsz embereket csak úgy, mert szerethetőek?
2014. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

A szeretetnek sok formája van. A testvérek szeretik egymást, mint testvérek. Anyuka szereti gyermekét, mint szülő a gyermeket. A pedagógus szereti a tanítványát, mint tanár a diákot. Ezeket a szereteteket tapsztalattal lehet értelmezni.


Valahogyan lehet érzékeltetni, hogy el lehessen képzelni. Nem akart rosszat mondani, mert értelmes vagy és ezért szeret. Egy kicsit érzékeltetni szerette volna, hogy nem haragszik rád, mert becsüli az értelmed, képes szemet húnyni a csínytevékenységeiden, de jó lenne, ha összekapnád magad! Te is becsüld az ő értékeit, mert látja a te értékeid!

2014. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ácsi-ácsi!:) Ennek ide mi köze?:) nem azért tettem ezt a kérdést fel mert egyből másra gondoltam. Csak elgondolkodtam mit takarhat ez és miben nyilvánul meg az értelmesség. Szimplán egy szót kérdeztem és annak jelentését mert sokszor hallja az ember de pontosan nem tudja mi lenne. Nektek miben nyilvánul meg?.
2014. márc. 27. 15:52
 7/12 A kérdező kommentje:
15:50-es ez a kapjam össze magam felejtős, nem ilyen szövegkörnyezetben mondta.
2014. márc. 27. 15:54
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha óra közben képes vagy beleröhögni a tanárod képébe, és ő azt mondja, hogy szeret mert értelmes vagy, meglehet, hogy csak szarkazmussal mondta :D.
2014. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tisztázzuk, mit szeretnél hallani! Szerintem iróniával mondta, mert itt eddig csak kötözködtél! Valószínű órákon is eszt teszed! Reméli, hogy mégis szorult beléd egy kis értelem és nem fog úgy viselkedni, mint egy iskolázatlan óvodás, nem fog értetlenkedni! Azt, hogy értelmes vagy, azt hiszem ellentétes formában gondolta!
2014. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kitty akkor ázltfogalmazom. Van egy olyan fajta humorom amit a tanárok is elviselnek és szeretnek.:')
2014. márc. 27. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!