Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki állandóan...

Milyen ember az aki állandóan mosolyog?

Figyelt kérdés

ismerek pár embert aki szinte mindig mosolyog ők ilyen boldogok vagy csak megszokás náluk


mit gondoltok az ilyen ebmerekről



2014. márc. 28. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
biztos nem mosolyog állandóan, csak te azt nem látod
2014. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ismerek, azazhogy ismertem ilyet... mindig vidám, mindig cukin mosolyog, két hosszú évig én is bedőltem neki, milyen kedves lány ez, hiszen mindig mosolyog... aztán kezdtem rájönni, ez a folyamatos mosoly hazug, csak álca, ez mosolyog akkor is, mikor ideges, amikor hazudik, amikor másokat kibeszél, mosolyogva mondta a pasijának hogy szereti, miközben két másik fiúval kúrt félre, gondolom azt is mosolyogva... Hazug, a külvilágnak szóló berögzült álca a megállás nélküli vigyor. Vannak optimistább emberek, az jó, de néha mindenkinek van rosszabb napja.
2014. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Az én társamnak a szeme mindig mosolyog. Imádom!!!
2014. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

beszorult a vibrátor, vagy az análgolyó!

ez az öröm forrása.

2014. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
semmit.örülök,hogy örülnek az életnek.irigylem őket.
2014. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Boldog! Gondolom van munkája, boldog - kiegyensúlyozott. Nekem szebb a lelkemnek is jobb ilyet látni, minta haragos, durcás...
2014. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hát én erre azt válaszolnám, hogy boldog :D


Amúgy én is legtöbbször mosolygok, csak akkor nem, ha fáj valamim, beteg vagyok, vagy rossz hírt kapok, és teljesen átlagos ember vagyok (24 éves lány vagyok, főállásban dolgozom, közben estin főiskolára járok, 1 éve vagyok házas).

2014. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Higyjétek már el, azok sem vigyorognak mindig! jókedvűnek tűnik, de sokszor nem is az, csak nem mutatja ki!Én például vagy nagyon vigyorgok vagy bevágom a fapofát nagyon, nincsen köztes állapot. Így belegondolva tiszta félelmetes vagyok.
2014. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Én is többször mosolygok, de nem azért mert minden rendben az életemmel.

Csak a kívülállóknak semmi köze hozzá, hogy szomorú vagyok.

Ennyi.


Nem kell az egész városnak látni, hogy valami baj van.

2014. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

En is ilyen vagyok es ez nalam nem megszokas. Rosszul ereznem magam, ha nem mosolyoghatnek. Nalam a nyilvanos siras az nagyon ritka.


Szerintem ezeknek az embereknek letelemuk a mosolygas. Ezerszer jobb a korulottuk levonek is azt latni, hogy valaki jokedvu. :) Es lehet, hogy nem boldogok a mosolygos emberek. Mindossze egy mosollyal probalnak optimistak maradni. :)

2014. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!