Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik Isten?

Szerintetek létezik Isten?

Figyelt kérdés
Én sokat gondolkodtam rajta hogy létezik-e vagy nem.... de szerintem nem létezik.. és a ti válaszaitokra is kíváncsi vagyok! :)
2014. márc. 29. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha létezik, vagy nem érdekli a világ vagy halott.
2014. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy Jézus nevű ember biztosan létezett,aki nem volt olyan nagyravágyó utolsó hátbadöngető gec.iláda mint manapság a magyarok 90%-a,dehogy kérdésedre választ adjak.ISTEN semmiféleképpen nincs...
2014. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

én idén fogok bérmálkozni, így egy halom papírt kaptam Istennel, Jézussal meg minden cuclival kapcsolatban. 5. kérdés: Hogyan lett a világ? - A világot ISTEN teremtette.

erre varrjál gombot:D

amúgy szerintem létezikxdd

2014. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez rajtad múlik.

Én speciel nem hiszek semmiféle felsőbb hatalomban, így nem a magam nevében beszélek, de mindenki máshogy képzeli el Istent. Sok vallásossal beszéltem, szerintük Isten nem egy ősz hajú férfi, aki uralkodik, meg megteremt, hanem egy valami, amiben hihetnek, amihez/akihez imádkozhatnak, aki meghallgatja őket, de ez nem ölt semmiféle testet, ez csak valamiféle inspiráció vagy motiváció, hogy ne adják fel.

2014. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Isten a gyengék kapaszkodó rúdja. Ha már magukban nem tudnak hinni, hisznek Valamiben, amit ugyanúgy nevezhetünk karmának, szerencsének vagy sorsnak.
2014. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2014. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2014. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább írok egy új kérdést mert ezt ezek szerint hülyén fogalmaztam.. :D bocsi.
2014. márc. 30. 11:17
 9/9 xeniah ***** válasza:

"...mit mondhatnék a srácaimnak, amikor kérdezik:

'Apa, ugye van mennyország, és Isten létezik?'

Isten létezik..."

https://www.youtube.com/watch?v=sYCeoXtTiSs

2014. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!