Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, miért csak ez a két...

Lányok, miért csak ez a két véglet van?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: tisztelet a kivételnek.

Szóval valaki vagy qurva vagy teljesíthetetlen igényei vannak. Vagy mindenkinek szétteszi a lábát vagy szinte senkivel még csak szóba sem áll.

A qurvát nem kell részleteznem, nézzen ki jól / legyen pénze ( vagy rokonainak ) és kész.

De a másik véglet meg az, hogy pl. itt vagyok én, kedves, őszinte, nem vagyok milliomos, de főzök, el tudom magam ( és talán még egy embert, de akkor csak szűken ) tartani, keveset de félre tudok rakni, de mivel nem nézek ki jól, sokan rám se néznek. És ez nem csak velem van. Akik nem néznek jól ki fiúk / férfiak esélytelenek. Miért vagytok ilyenek?

( Ha azt állítjátok, hogy nem, menjetek bele itt a családi kapcsolatokba / az emberi tulajdonságokba / a szerelem szexbe. Legalább 10 teljesíthetetlen igényűt, bár sokak szerint ez elvárható és alap lesz, és 5 qurvát fogtok találni. )

Még egyszer: tisztelet a kivételnek.



2014. márc. 29. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Még nem is láttalak, de már ellenszenves vagy... biztosan csak a külsőd a baj? Álljon már meg a világ, hogy újabban az az elvárás, hogy minden nő adjon egy esélyt mindenkinek, aki próbálkozik nála! Ha nem vagy szimpatikus, akkor miért kellene belemenni az ismerkedésbe? Sajnálatból..?
2014. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Miért? Te minden lánnyal járnál? Te se adsz esélyt az összesnek, hiszen nem szólítod le az összeset. Tehát már eleve te is szűrsz, szóval lehet hogy a te szűrődben van a baj, ha ezekből senki se akar veled mit kezdeni. Szóval... Ameddig te is ugyanazt csinálod, addig nincs miért leszóld őket.
2014. márc. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
igen, ez jutott eszembe nekem is amit a 2. írt le. Ezzel kérlek szépen azt írtad alá, hogy bizony te is válogatsz, ugyanis ha nem tennéd ,már lenne barátnőd.
2014. márc. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ne nyafogjál már annyit!
2014. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy meg a tipikus pancserok szokták a külsejükre fogni azt, hogy egy nőt sem tud sose összeszedni. Lehet, hogy benned is van hiba talán kis nyafogógép!
2014. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Az összes előttem válaszolót egy csokorba lehetne kötni és kirakni a napra száradni. Többet úgy sem érnek.

Kérdező: Amit írtál az sajnos így van, én sem találkoztam még kivétellel, csak 1-2-vel, de azok vagy elrontották a randit olyan dologgal, amitől elment az összes életkedvem, vagy nem illettünk össze és normálisan elbúcsúztunk(a lánynak lett is barátja, akivel boldog). De nagy ritka a rendes lány, tényleg. Esetleg a vallásos lányok között érdemesebb keresni, ott még talán van a nőkben érték. (Tisztelet a kivételnek, annak aki nem vallásos és értékes!)

2014. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így 39 évesen,én azt tapasztalom hogy csak azok a kapcsolatok működnek és lesznek tartósak,ahol mind külsőben,mind belsőben,értelemben és anyagiakban egyenrangú a partner.Ha ezek közül bármelyik elmegy valamelyik irányba.Onnantól már nem lesznek igazi érzelmek,csak megjátszás és színlelés.Keresni kell kitartóan ezt a személyt,és nem érdemes kevesebbel beérni.
2014. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Ez nem igaz a tapasztalataim alapján, a legnagyobb problémák pont azokkal voltak, akik hasonló helyzetben voltak, mint én. Egy dolgot kivéve nem egyeztünk. Most ez mindegy hogy mi az, nem ugyanaz volt az életfelfogásunk röviden, nem ugyanazt láttuk célnak, és az értékek sem egyeztek. Ezen múlik minden, csak sajnos még olyan nőt nem találtam, aki hasonlóan gondolkodik mint én, vagy szimpatikus neki a felfogásom.

De ha ezt étetted "értelem" alatt, akkor oké, de a többit nem tenném mellé, az biztos.

2014. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bizony,azt értetettem értelem alatt.Hidd el a többit is mellé teheted,mert mondjuk egy gazdag de csúnya srácot soha nem fog egy bombázó csaj őszintén szeretni,ahogy egy gazdag, idősebb hölgyet sem fog szívből imádni egy jóképű,fiatal de csóringer srác.Természetesen a hangsúly a nagyon-nagy különbségeken van.

Ha valaki nem helyes,akkor próbáljon megbarátkozni azzal,hogy a partnere sem lesz egy szépségkirálynő,de belülről lehet hogy szebben ragyog majd mint egy gyémánt...Ahogy pedig telnek-múlnak az évek,a szépség megkophat,de a belső az ugyanaz marad.

2014. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!