Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mitől lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lehetnek orbitális különbségek 15 és 15 éves lányok között felfogásban a párkapcsolatokat tekintve? Csak neveltetés kérdése lenne? Miért ez a két véglet? (vagy nagyon laza, vagy nagyon tudatos)

Figyelt kérdés

Tegnap megismertem egy 15 éves lányt, és nem tudtam szóhoz jutni a csodálattol, miszerint olyan komoly gondolkodása van a korához képest, mint még sok huszonévesnek se. El is mondtam neki gyorsan, hogy csodálom érte és istenem, minden lány csak ilyen lehetne. Hihetetlen a lány. Feleségnek is ilyet kívánnék.


Kort, nemet írhattok.

F24


2012. dec. 18. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaha, én is találkoztam ilyen 15 éves lánnyal, aztán kapcsolatunk alatt kiderült, hogy a felszíni érettség egy (nem meglepő módon) átlagos 15 éves felfogását takarja. De persze lehet, hogy a te általad csodált lányka pont a kivétel, csak azt azért vedd figyelembe, hogy egy 5 éves gyerek is szeret felnőttesen és éretten viselkedni, attól még öt éves gyerek marad.
2012. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És mitől volt érett a lányka? Attól, hogy büszkén viselte a miniszoknyát meg a méteres műkörmöt és két éve él szexuális életet, vagy attól volt komoly, hogy belátta, ő ezekhez még kicsi? Mert számomra ez az érettség.


Amúgy igen, neveltetés kérdése az egész. Persze a szülők szeretnek azzal takarózni, hogy "rossz társaságba került", meg ilyesmi, ezt könnyebb mondani, mint megnevelni a gyereket.


Számomra attól lesz érett egy 15 éves, hogy tudja, hol a helye. Szót fogad a szüleinek, időben hazaér, tudja, hogy kell öltözködni, ha van is barátja, rendesen viselkedik, nem fekszik le rögtön az első pasival, aki szerelmet vall neki. Suliban kihozza magából a maximumot. Persze, nem lesz jóember senki sem attól, hogy kitűnő tanuló, de amiből jó, ne hanyagolja. Inkább legyen a gyerekem közepes-jó tanuló, de rendes ember, mint kitűnő, de egy dög.

2012. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Maximum olyan látszatot kelt. Követhet, reprodukálhat értékeket ugyan ezek mögött még nincsenek meggyőződések, mivel ahhoz tapasztalat kell. Más, ha valamit eljátszok, és más ha sajátomként ismerem el. Minél több időt töltesz el vele, annál inkább kirajzolódik.
2012. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tartsd távol magad kérlek az ítélkezéstől. Attól csodálatos, hogy tudja hol a helye, és azok a jó vonások igazak rá, amiket leírtál.


Ha engem ismernél, tisztában lennél vele, hogy nem a miniszoknyás, műkörmös 15 éves lányokra bukok. Persze szerencsés ha csinos a lány, de a lelke, tudod az, amiből ma nagyon kevés adatik meg e lányok körében, a lélek, na az rendben van nála. De nagyon is! :)

2012. dec. 18. 12:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztos vannak tapasztaltabb és kevésbé tapasztaltabb 15 évesek, de zerintem is inkább csak tudatosan ezt a látszatot akarja kelteni.

A hugom pont 15 éves,néhány hónapja egy idegen előtt úgy beszélt meg olyan szavakat használt, hogy nem ismertem rá.

Persze tudom, hogy nem ilyen csak így akar még idősebbnek látszani (főleg pasik előtt) :)

23/N

2012. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az nem derült ki, hogy szűz-e még...
2012. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gőzöm sincs, hogy szűz-e, de nem is érdekel. Nem lefeküdni akarok vele, hanem elsősorban lelki társnak...úgy imádok beszélgetni komolyabb dolgokról is, nem csak az üres fecsegés... :)
2012. dec. 18. 12:34
 8/13 anonim ***** válasza:

24 évesen egy kislányt akarsz lelki társnak? Kicsit beteg vagy...

Amúgy nagyon is fontos, hogy szűz-e, mert ha nem, akkor nem is olyan komoly, mint amilyennek gondolod. :)

2012. dec. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi meglepő nincs benne kérdező, vannak ilyen koravén! egyedek. A szülei többet foglalkoztak vele, többet olvashatott, meg talán! kicsivel magasabb az IQ-szintje, mint a későn érős társaié,vagy a társai többet csatangolnak a fiúk faszai körül, és ezért kicsit visszamaradottabbak érdeklődési kör és világhoz való hozzáállás szerint. Nincs ebben semmi meglepő. mindkettő véglet roppant fárasztó és természetellenes, nekem egyik sem kéne. Úgy a kettő közt volna talán jó 15 évesen.
2012. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:):):) Megértem az aggodalmatokat! És Elfogadom! :):):)
2012. dec. 18. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!