Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz véleménnyel vagytok...

Rossz véleménnyel vagytok arról, aki csak ásványvizet iszik?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a sörgyárak meg a pálinkafőzők biztos
2014. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, miért kéne, hogy az legyen?
2014. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Hogy őszinte legyek többnyire leszarom ki mit iszik és véleményt se alkotok ez alapján. Ha mondjuk valaki csak pálinkát meg bort iszik egész nap akkor azért lenne véleményem róla de az ásványvíz annyira semmilyen ital hogy szerintem arról nem lehet véleményt alkotni.
2014. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ivóvíz helyett...
2014. márc. 31. 17:19
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy csapvíz, vagy mi a szar az. De ha ilyen toleráns a magyar társadalom, akkor hagyjuk is. Bár az is csak ennyire foglalkoztatni titeket, hogy ki mire költi a pénzét/kivel hál.
2014. márc. 31. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Ő dolga.
2014. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ezek olyan emberek, akik a reklámoknak és a divatnak ülnek fel, és nem tanulmányozzák a vonatkozó ismeretterjesztő szakirodalmat. A palackozott ásványvizek összetétele jelentősen eltér a normál természetes vizekétől (forrásvíz, patak- és tóvíz, kútvíz), különösen, ami a széndioxid tartalmat illeti. Ami meg a műanyag palackok falából beoldódó, hormonhatású ftalát származékokat illeti, ott ezeknek a hormonhatása meg kifejezetten veszélyes.
2014. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A csapvíz szerintem is vacak, Budapesten, vidéken és itt Németországban is. Nem iszom soha, max ha éjjel kimegyek a mosdóba és ki van száradva a szám iszom a csapból, amúgy soha.
2014. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig azt iszok, mert otthon nagyon rossz a csapvíz.

A suliban pedig nem a víz minőségével van a baj, hanem a csapokéval. Undorítóan néznek ki, gusztustalan az egész.


Amúgy engem se izgat, hogy ki mit iszik, mindenkinek a maga dolga. Meg amúgy is sokan nem hoznak vizet otthonról, hanem vesznek egy boltban. Kényelmesebb, mint egy pohárral járkálni a csapoz ha inni akarsz.

2014. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak, akik a saját vizeletüket isszák nagy lelkesedéssel, és hisznek benne, hogy az nekik majd milyen jót fog tenni.

Na, ehhez képest a csapvíz is komoly előrelépés...


Egyébként meg magasról teszek rá, hogy ki mit iszik.

2014. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!