Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha egy 16 éves...

Az normális, ha egy 16 éves fiú nagyon jó megfigyelője a világnak?

Figyelt kérdés
Írok két példát: Van egy srác, akit kb. 1,5 éve látásból ismertem meg a buszról, és mindig észre veszem, ha valahol ott van, ahol én. Vagy például hamar észreveszem, ha egy lány ismerősöm csinált valamit a hajával például, míg más fiúk egyiket sem nagyon veszik észre. Ez csak nekem furcsa?
2014. ápr. 2. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A leírt két példa alapján, nem látok semmi különleges tulajdonságot.
2014. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem furcsa :D Ez csak azt mutatja, hogy törődsz az emberekkel és ez mindenképp pozitív :)Igencsak a hasznodra válik majd ez a "képességed"(ha fogalmazhatok ilyen szarul) egy párkapcsolatban ;)
2014. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de azért én is rengeteg embert felismerek buszokon, villamosokon, pedig egyiket sem ismerem, pusztán van valami megjegyezhető a külsejében.:) Azt viszont nem feltétlenül veszem észre, ha valakinek a haja változik, attól függ, mennyit, viszont szerintem semmi gond nincs azzal, hogy te "nyitott szemmel jársz a világban", én például szeretem megfigyelni a környezetemet. Emellett biztos sok más fiú van, akinek feltűnnek ezek, csak hát ugye nem olyan lényeges dolgok ezek, amiknek olyan nagy jelentőséget kellene tulajdonítani szerintem.:D
2014. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez szerintem a világnál kisebb hatótávolságú megfigyelés. Ha a világról beszélünk, akkor az antarktiszi jégtakaróktól kezdve Obama elnökig tisztába vagy mindennel.
2014. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes ember ismerek a buszról, de soha nem szóltam hozzájuk, és mindig felismerem őket. Észreveszem az iskolapadomnak 3 centis eltolását is a tegnapihoz képest, és simán észreveszem elsőre, ha valakin valami megváltozott, 15 éves vagyok, és teljesen normálisnak tartom.
2014. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális dolog, de azért rendőr még lehet belőled! :D
2014. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6 éves gyerekem is észreveszi ezeket...
2014. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem szentinel vagy

vagy látó

vagy csak unatkozol

2014. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!