Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más volnék, mint a többi ember?

Más volnék, mint a többi ember?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy mindenki furcsának talál engem. Szeretek nèha egyedül lenni, ès elmèlkedni nèhány dolgon. A baj, hogy ezt az iskolában anèlkül, hogy ne illessenek az "őrült" jelzővel, nem lehet megtenni. Sokszor vagyok lehangolt, mert a hangulatomat befolyásolja a folytonos gyermeteg piszkálódások a társaim rèszèről. Másnak ítèlnek meg, mert szeretek verseket, törtèneteket írni. Úgy hiszik nem normális az, aki lány lètère szeret elvont, misztikus dolgokkal foglalkozni. Pèldául veszèlyhelyzetekbe csöppenni, a spiritualizmuson elmèlkedni. Szeretem a fèlelmet keltő horror filmeket, thrillereket. Sok minden èrdekel, beleèrtve a pszichológiát ès a művèszeteket is. Ezeknek utána is szoktam nèzni, nèha kiírom a számomra hasznos információkat. Szóval, tènyleg mentálisan sèrült, abszolút nem normális ember volnèk?14/L

2014. márc. 22. 07:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen csak azzal foglalkozol ami érdekel. Ezzel nincsen semmi baj.:)
2014. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Amit leírtál, az tök átlagos, a gond nem ezzel lehet, hanem ahogy másokkal viselkedsz és viszonyulsz hozzájuk. Vagyis mégcsak a problémát sem jó helyen keresed, inkább azt kéne megkérdezni mi zavarja őket a viselkedésedben.
2014. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó egy ilyen lány az én álmom. :) Lévén én is ilyen vagyok, de én már tudom kezelni a helyzetet, és nincs problémám a környezetemmel. Talán túl sokat is elmélkedsz. Nem hiába kaptál testet. Ebben a világban is meg kell találnod az egyensúlyt a környezeteddel, ami nem is olyan nehéz, csak tanuld meg megérteni a dolgokat. Megérteni meg úgy fogod ha megérted önmagadat. Ugye az életed alatt létrejött az a szűrő ami dolgokat átenged, mások meg fennakadnak rajta, ezek azok érzéseket váltanak ki, ilyeneket, olyanokat. Tanuld meg megfigyelni a reakcióidat. Figyeld az érzelmi világod. Figyeld meg ha ideges leszel annak mik a tünetei, hogyan alakulnak ki. Ugye ismerős a gyomorideg? Ha elég éber vagy észreveszed mikor alakul ki az ideg, és majd rájössz, hogy a megfelelő lélegzéssel, hogyan gyűrhető le. Ugyanígy amikor furcsának találnak téged és ezt észreveszed rájössz, hogy nem kell velük foglalkozni. Mosolyogj rájuk talán, és légy őszinte hozzájuk. Ne menekülj magadba. A döbbenet amit kiváltasz belőlük, amit láthatsz rajtuk rendkívül vicces. ^^ Ne feledd keresd a harmóniát az életben. Ne csak agyalj, érezz is. Ne csak elmélkedj, fantáziálj is.
2014. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy néhányukat később te fogod gyógyítani.
2014. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hát, nem is tudom. A jövő tele lehet meglepetèsekkel, de megdöbbennèk magamon, ha kèsőbb bebizonyosodna, hogy igazad lett.
2014. márc. 28. 20:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fog ez tudatosulni akárkiben is.
2014. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
67%

Igazán különleges vagy! És ezáltal nem hogy kevesebb, több vagy az átlagos korodbeli gyerekeknél.


Fogd fel ezt pozitívumként! Légy büszke arra, hogy te más vagy, mint a többi :)

14/L

2014. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy más, a tinik többsége gondolja azt magáról, hogy ő különbözik. Én hasonlóan gondolkodom, mint te, hasonló dolgokat szeretek, de ne aggódj, nem vagy különc, egyszerűen ez érdekel téged. Csak örülhetsz annak, hogy nem a sok majmot követed, hanem van egyéniséged :)
2014. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy mindenkitől más.

A társaidtól különbözöl, gondolom érettebb is vagy náluk.

Velem ugyanez volt a helyzet. Imádtam elmélkedni, fura zenéket hallgattam (számukra) imádtam a krízishelyzetek, ezt kicsit túlzásba is vittem tudatmódosítókkal egyszer kétszer (nem éri meg, ne csináld). Én is imádom a művészeteket,ez odáig ment, hogy mostanában másoknak talán rémisztő de másoknak fantasztikus, olyan szürreális képeket csinálok amire a volt társaim soha nem lesznek képesek. Akik lenéztek és kiröhögtek. Szeretem a pszichológiát, azt tanulom jelenleg.

Szóval vannak hasonló emberek hozzád akik szintén különböznek a környezetüktől, rengeteg a sablon ember tudod.

De nehogy ez befolyásoljon téged, mert különleges, értékes ember vagy és lehetsz ha nem visz magával a tömeg:)

2014. máj. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Töltsd ki a 16 personalities személyiségtesztet. Interneten megtalálod. Írd ide az eredményt és megmondom miben különbözöl legjobban másoktól
2016. jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!