Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is feltűnő, ha...

Szerintetek is feltűnő, ha egy csinos fiatal csaj 3 kisgyerekkel sétál, akik korban is közel vannam egymáshoz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Mi benne a feltünő. Fiatal nő, van 3 kicsi gyereke. És????
2014. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Számomra nem feltűnő, mert én is fiatal, csinos anyuka vagyok, csak nem 3 hanem 6 gyerekkel, akik korban szintén nagyon közel vannak egymáshoz. De mások szemével nézve a dolgot, valamiért csak feltűnő a dolog, legalábbis minket állandóan megnéznek.
2014. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
nekem csak azért feltűnő,mert kiszúrom őket...fiatal vagyok,2 gyerekkel és már nagyon szeretnénk 3.-at:D
2014. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Mármint mi benne a feltűnő? Nekem egy kislányom van, de a legjobb barátnőm egy modell gyakorlatilag külsőre, négy gyerek van, a legkisebb és a legnagyobb között 5 év a korkülönbség, ő 28 éves, orvos, szép, okos, köszöni jól van.
2014. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

off:2-es,mennyi idős vagy és hány évesek a gyerekek?tök jó hallani ilyen nagy családokról:)

3-as

2014. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem spéci még sosem jutott eszembe a csinos fiatal lányok körül lévő gyerekeket számolgatni.

Egyrészt azért mert én is nő vagyok, tehát nem igazán nézegetem a lányokat, másrészt lehet nem is mind az övé, de ezen már biztos nem állnék neki filózni.

2014. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltünő, bár a kérdést nem értem. Te vagy az a csinos fiatal csaj,és elismerésre vágysz, vagy miért kérdezed?
2014. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Még én sem jöttem rà, hogy mi a fene lehet. Kedves utolsó, nem értem mit akarsz ezzel mondani. Szerintem semmi rendkìvüli nincs ebben, mégis állandóan bámul a sok birka. Ennyire birkák tényleg? :)
2014. márc. 7. 16:31
 9/18 anonim ***** válasza:
2 - es vagyok. 31 éves vagyok, 7 éves a legidősebb gyerkőc, 7 hós a legkisebb.
2014. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Amikor engem így bámulnak,én úgy érzem azt gondolják,hogy Úristen ez hány éves lehet,hogy már van egy ekkora( 4éves) gyereke,és most is terhes(31hetes). Én úgy gondolom,azért,mert hiába vagyok 28 éves,20-nak nézek ki.
2014. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!