Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan mondják hogy zsidók, de...

Sokan mondják hogy zsidók, de honnan lehet észrevenni egy emberen hogy zsidó? Mivel különböznek a magyar embertől vagy a cigánytól? Már mióta ezen gondolkodom.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

*figyelem, totál politikamentes válasz következik, úgyhogy nem ér meggyőződésből pontozni!*


Szóval, kétféle okból szokta valaki zsidónak mondani magát. A zsidó egy nép, mint a magyar, portugál, angol, vagy bármelyik másik. Ugyanakkor egy vallás is, szóval olyan, mintha valaki azt mondaná neked, hogy református, vagy keresztény, vagy buddhista. Az meg, hogy nem annyira lehet észrevenni, ha valaki zsidó, most gondolj bele, meg tudsz különböztetni egy angolt egy franciától, ha csak a külsejét nézed az embernek? Nah ugye, hogy nem biztos:) Gondolj bele abba is, hogy hiába lehet mondjuk a cigányt és a magyart könnyen megkülönböztetni, ha sokat keverednek, akkor már nem lesz annyira feltűnő a különbség, kb mint ahogy egészen világosbarna bőrű négerek is vannak.

2014. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
28%
Az orruk,fuluk,arcformajuk,halyuk jellegzetes na meg a kippah.
2014. ápr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as: halyuk?????
2014. ápr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek,ment a lájk.
2014. ápr. 3. 14:58
 5/7 anonim válasza:
100%

Halyuk! Na ezen besírtam!!! :'DD

Kedves 3-mas.

Anyukam és apukám felmenői is keresztények voltak. Nekem a szüleim tértek be(nagyszüleim karesztények). Nem gondolom,hogy rólam megmondanád,hogy zsidó vagyok.:))

2014. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,többet nem kérek.Kaptam egy privát üzenetet,ahol egy ismertető dokumentum,képekben mutatja hogy néznek ki a zsidók,és leírást is.Köszönöm annak aki privibe elküldte ezt.Ezt kerestem!
2014. ápr. 7. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:
4: Ez nem lájk-gomb. Hasznos - nem hasznos.
2014. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!