Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem ezt a viselked...

Hogyan kezeljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

A páromnál sajnos befigyelt egy új hozzáállás. Akármit mondok az ellenkezőjét csinálja. Mint egy ovis, 44 évesen. Tipikusan bármit mondok az nem jó. Olyan szinten van a dolog, ha megkérem, hogy kinyitnàd az ablakot? Már vágja is rá, hogy nem, viszont indul és kinyitja vagy ha felállít,hogy akkor ki nyitom, akkor nem engedi.

Miből fakad ez a viselkedés és hogyan lehet kezelni?


2014. ápr. 4. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A párodnak egyszerűen ilyen nyers a stílusa,te meg most vetted ezt észre,mert most vetted le a rózsaszín szemüveget.Ha szereted és vele akarsz élni,ezt a fajta modort kénytelen leszel elviselni,mert alapvetően ilyen,és ilyen is marad.Ezt tapasztalatból tudom.
2014. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zavar? Ha zavar engedd, hogy zavarjon, és ne küzdj ellene, majd elmúlik, ha nem táplálod az érzést ami a zavart generálja.
2014. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam, hogy kisebbrendűségből fakad-e, de semmi olyan nem történt, ami ezt igazolná. Elismerem, tisztelem férfiként és én sem kapok extra dícséreteket kivülállóktól, amit ezzel kéne kompenzálnia. Megbeszélni persze nem lehet, mert ugye én rosszul látom
2014. ápr. 4. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!