Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok "szalka" az...

Miert vagyok "szalka" az emberek szemebe?

Figyelt kérdés
neha nem ertem az embereket ,okyan furcsan,utalatosan tudnak nezni ram.olyan mintha zavarna öket rajtam/bennem valami,nem csak idegenek hanem pl.:iskolatarsak,par ember akiket mar többször lattam (desose beszeltem velük)....erzem(latom) h neznek mint a leprasra,suttognak a hatam mögött.de MIERT?! nem bantottam öket,sose tettem ellenük semmi rosszat akkor ök mert csinaljak ezt velem?! (gondoltam arra h "feltekenyek" vagy ilyesmi de van egyket jobb cuccom...vagy valami) szerintetek? van valakinek meg ilyen szituja?!

2014. ápr. 4. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emberek akkor viselkednek így, ha valakin észreveszik, hogy okosabb, mint ők.
2014. ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok egy zsenii,de az elet felfogasom talan jobb mint az övüke de nem tudom
2014. ápr. 5. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 1-esnek nagyon igaza van. Ez mindig is így volt sajnos "csupán" sokkal magabiztosabb emberekkel, a színészvilágban is éppen azért nem tudtak kibontakozni a sokszor legjobb színésznők és színészek. Egy csoportban valaki mindig résen van, mint tyúkólban a kakas, hogy milyen az új jövevény, felülről hogyan viselkednek a "tyúkok", s ha nem is önmaga vállalja fel a véleményét, de az biztos, hogy leossza a csoporttársaknak, akik vannak annyira tyúkok, hogy mérlegelni nem tudnak, nincs önálló döntésük és neked futnak fejetlenül.
2014. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en eddig azt hittem h velem van a baj,mert picit magabiztosabban lepkedek,kihuzom magam...stb büszken jarok (mert erre tanitottak)
2014. ápr. 5. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Jujj ezt nagyon nem szeretik. :D Sajnos aki buta, az ilyen. Agresszív, viaskodó, stb. SOSE foglalkozz velük! Fabatkát sem érnek.

2014. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a valszokat,

nem fogom magam azert összehuzni es semminek erezni magam mert nekik baj van az emeleten..:)

2014. ápr. 7. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!