Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlreagálom a dolgokat,...

Túlreagálom a dolgokat, bolhából elefántot csinálok, vagy jogos a nem tetszésem a következő dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Valaki megosztott a közösségi lapon olyan összevágott videót, amin én is szerepeltem. Ő jóindulatból tette, én viszont háborogtam rajta, hogy nem járultam hozzá a közzétételéhez. Hogy miért, az a saját magánügyem, viszont érdekelne, más elfogulatlan, független véleménye, vajon jogos lehet-e a viselkedésem, vagy inkább arról szól, amit a kérdésben feltettem.

2014. ápr. 6. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan szerepelsz azon a videón? Meztelenül?
2014. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha csak a háttérben vagy, akkor nem, akkor bolhából elefántot csinálsz. Ha leéged magad / énekelsz / táncolsz, szóval főbb szereplő vagy, akkor igen, jogos.
2014. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi magyarországi törvények szerint perelhetsz is. Gondolom, ezt nem akarod.
2014. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen gyorsan írtatok. Nem meztelenül.....dehogy....ünnepségen, ahol adott csoporttal szerepeltem. Sok dolog van a hátterében, önértékelési!! dolgok, megbántottság, stb. Tök mindegy, a lényeg, hogy nem akartam közzé tenni.
2014. ápr. 6. 20:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy a gyerekek irányítása miatt ugrálok rajta, mint a kecskeszar a deszkán..görbe a hátam. Saját hibámmal szembesülök, ami önmagamnak is nehéz. Ennek ellenére, nem tudom, hogy mennyire van igazam, mennyire nincs. A válaszaitok alapján, talán jogos is az ellenkezésem.
2014. ápr. 6. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, akkor jogtalan. Vannak emberek, (pl. én) akik kifejezetten irtóznak attól, ha fényképezik, filmezik őket. Én sosem hagytam magamról semmit felrakni sehová.
2014. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, és lenyugodtam a témát illetően. Ebben a válaszok sokat segítettek. Fura módon, amúgy, nincs bajom a fényképekkel, esetleg kamerázással, de nem mindegy, milyen közegben történik. Ahol sérelmek tömegét kaptam, ahol tudom, hogy más téma nincs, csak egymás kibeszélése, ott engem ne örökítsenek meg! Illetve, ha ennek meg kell történnie, mert a egy munkahelyi esemény kapcsán el kell viselnem, azt le kell nyelni. De azt, hogy ezt közzé tegye más, azt már nem engedem. Már nincs fent a felvétel, mert azonnal szóltam az illetőnek. Értetlenkedett, nem tetszett neki. A válaszok engem igazoltak. üdv. mindenkinek
2014. ápr. 6. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Valamiért én is ilyen vagyok,totál ki tudok akadni,hiába nincs benne rossz szándék.Simán kérd meg,hogy szedje le,mert te nem szeretnéd.Nekem egyszer kellett szólni.

amúgy nem is volt fent rólam kép,mert régi iskolatársakkal váltok időnként levelet,nem arra használom,hogy 10percenként közöljem épp milyen izgalmas az életem.

2014. ápr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!