Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy srác viszonylag sokszor...

Ha egy srác viszonylag sokszor (heti 3-4 alkalommal minimum) ír facebookon attól még lehet, hogy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk szemèlyesen, akkor sem beszèltünk de utána bejelölt ès azòta gyakran keres, ès ha ìr akkor nagyon sokat ír.
2014. ápr. 7. 22:59
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha tetszik neked a srác, akkor le kell lombozzalak, minden lehetséges. Bár véleményem szerint nagyobb az esélye annak, hogy közelebb akar kerülni hozzád, hiszen ha sokat ír... Persze van esélye annak is, hogy unatkozik vagy nincs kivel beszélgetnie (rajtad kívül).
2014. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik igazából csak nem tudom mit gondoljak a dologról. Csak kíváncsi vagyok a témára, soha nem tudtam, hogy létezhet -e valódi férfi-nő barátság vagy "haveri" kapcsolat minden hátsószándék nélkül vagy ha létezik is akkor kezdeményez -e egy férfi ilyet őszintén direkt vagy csak akkor alakul ki ha az élet valahogy úgy hozta. Eddig ha egy srác ennyire "barátkozni" akart akkor végül úgyis kiderült, hogy mást is akar. Vele már ez pár hete zajlik és semmi egyéb érdeklődést nem mutat, tényleg csak beszélgetünk.
2014. ápr. 11. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
már ott nem vágott át hogy találkozott veled el ment arra a találkára mert interneten nagyon sok nettharcos van tisztelet a kivétel egymást hülyítik a szerelem betűivel mert meglátta kamba és már azt hiszi az övé legyen akár ki az .Ezt tisztelt benne hogy mert veled találkozni hacsak barátok is lesztek !!
2014. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem randiztunk, egy házibulin mindketten rèsztvettünk, ott találkoztunk
2014. ápr. 14. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
én eleinte 2 hetente írtam egy fiúnak, majd hetente, azután 3 naponta végül minden nap beszéltünk.Ezt lehet sokalta, mert letiltott. Pedig én is csak barátságot akartam
2014. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez okè, de èn nem akarok tőle semmit, jó fej, szívesen beszèlgetek vele, èn eltudom kèpzelni a fiú-lány barátságot, de èpp az èrdekel, hogy más egy ilyen eset után mit gondol
2014. máj. 17. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!