Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig csak 600 kalóriát...

Ha eddig csak 600 kalóriát ettem, akkor hogy meglegyen a minimum 1200 ehetek még több szénhidrátot is akár?

Figyelt kérdés

a tegnapi napomban volt

100g Ch

33g fehérje

10g zsír

összesen 622 kalória.


nem tudok több fehérjét bevinni, azon is csodálkozok, hogy ilyen "sokat" meg tudtam enni egy nap :S

hogy eljussak legalább az 1200-hoz, hogy ne dögöljek meg, bevihetem a maradék kalóriát zsírból, vagy szénhidrátból?

mert másból nem tudnám :(

(a 100g ch, nekem több mint 2g/tskg adagom)



2013. márc. 28. 08:14
1 2 3
 1/25 Robi.88. ***** válasza:

33g feherje az kb 15 deka csirkemell annal tobbet nem tudsz?

nagyon nem jok az aranyok!!

2013. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem jók, de ha megszakadnék sem tudnék több fehérjét bevinni :(

azért kérdezem, hogy ne fogyjak le mégjobban, ehetnék több szénhidrátot, vagy zsírt? mással nem tudnám felvinni magam alapanyagcseréig, nem akarok még többet fogyni!

2013. márc. 28. 08:24
 3/25 anonim ***** válasza:

Nem!!!!!

Ha már valamiből, inkább zsírból. Az energiát ad és CH nélkül nem hizlal.

2013. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Robi.88. ***** válasza:
Dokinál jártál már?
2013. márc. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Igen, voltam már, azt mondta egyek változatosan, mindent.

De szinte csak szénhidrátot (kenyeret, tésztát, zabot, rizst) tudok enni, mert itthon nincs nagyon hús, vagy túró, hal stb.

2013. márc. 28. 08:34
 6/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 100g CH-n akarsz emelni???

És neked 100 g CH az több, mint 2g/ttkg? Tehát 50 kiló alatt vagy, és napi 500 kalóriát eszel???


Vagy most én értek félre valamit?

2013. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elmennék orvoshoz,mert amit csinálsz,az már életveszélyes és beteges. Bűntudatot érzel az evés miatt? Mond csak,te normális vagy??? Jah nem,a kérdésed alapján biztosan nem. Teljesen elment az eszetek? Hogy tudsz így viselkedni,hogy ilyeneket számolgatsz? Ha ezt előadod valakinek,akkor egyrészt kiröhög,hogy mi ez a viselkedés,másrészt meg baromnak titulál,hogy hogy lehet ennyi eszed. Két nagy fenékbe rúgás kéne neked,hogy magadhoz térj,aztán egy termetesebb szelet csokitorta,hogy helyre gyere mentálisan! Nevetséges!
2013. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igen, 50 kiló alatt vagyok, és NEM TUDOK ELÉG FEHÉRJÉT BEVINNI, EZ VAN.

Azért kérdezem, hogy jobb esetben hogy ne pusztuljak éhen, bevihetem a maradék kalóriát szénhidrátból, vagy max zsírból??


Én ennék rendesen, sokat, de amint megütöm a maximumot, vagyis a 2 tskg CH-t, már nem tudok többet enni, mert az már túl sok kenyérféle lenne egy nap.

2013. márc. 28. 09:14
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"azon is csodálkozok, hogy ilyen "sokat" meg tudtam enni egy nap :S "


anorexiás vagy. menj el orvoshoz inkább! mert ez nem normális gondolkodás! senki nem bántani akar,hanem segíteni neked,de ehhez abba kell hagynod ezt a hülye számolgatást és ezt a fajta gondolkodást! muszáj változatosan enni,ne mond már,hogy nem tudsz sajtféléket,gyümölcsöt megenni!

2013. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

meg tudok enni mindent, de ha már megvan a napi ch adagom, akkor meg vagyok lőve, fehérjét nem tudok bevinni mert nincs!

gyümölcsöt eszek minden nap. a sajtot nem, mert nagyon zsírosak.

2013. márc. 28. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!