Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha 14 évesen Nickelbacket...

Gáz, ha 14 évesen Nickelbacket hallgatok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy természetesen tisztában vagyok a mai slágerekkel is, és szeretem is őket, de mégis a NB-t szeretem a legjobban. Hamarosan gimibe megyek és nem tudom, merjem-e felvállalni, vagy inkább ne. Persze előbb-utóbb úgyis fény derül rá, de lehet, hogy könnyebb úgy barátokat szerezni, ha nem tudják...

2014. ápr. 9. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen szerintem mások véleménye.


Lehet találsz valakit aki ugyanúgy szereti.

2014. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vállald már föl!! Az tök jó, népszerűsítsd a kortársaid körében!! Nehogy már a királyságos Nickelback szeretete miatt szégyenkezni merjél, mert mondom, hogy királyak, egyébként meg nem nagyon van másnak köze hozzá, hogy mit hallgatsz, úgy értem leszólni máá, meg ha leszólja, akkor is mi van? Hát elkönyveli, de nem tagadtad meg azokat, akiket szeretsz:D
2014. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*A Nb -t szeretem én is, ha nem jött volna át Ott a szmájli a végén, de pls vedd komolyan, amit írtam!!
2014. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2014. ápr. 9. 17:51
 5/14 anonim ***** válasza:
*húú, bocse, oda meg azért nem írtam, h látszódjon,hogy ez teljesen komoly, sorry még1X, h ennyibe írom:$
2014. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nagyon jó a nickelback, szeretem a zenéjüket, kedvencem az animals
2014. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Nickelback sztem kissé lagymatag és pózer rock- már bocsi-, de jobb mint a tuctuc..Kinek mi...
2014. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon gáz, hogy nem a többség zenéjét hallgatod... Komolyan ne vedd! :D Én tizenhárom vagyok, metált hallgatok, rockot, meg különféle zenéket, ami tetszik. Nehogy már a zenei ízlésed is uniformizálódjon, hallgass azt, amit akarsz! A Nickelblacket lehetőleg jó hangosan, hogy másoknak is javuljon az ízlése :P
2014. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Gimiben már nrm külömböztetnek meg ilyen miatt.
2014. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Dehogynem!
2014. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!