Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugy érzem, hogy teljesen más...

Ugy érzem, hogy teljesen más lettem amiota rappet hallgatok. Megváltozott az ahogyan az életet nézem. Mit tegyek? Wáltoztassak wagy ne? Lent towább

Figyelt kérdés
10 éwesen kezdtem el rappet hallgatni..és azóta csak azt hallgatom! Azota úgyérzem h bármire képes wagyok egyedül..és nincs bennem félelem..semmitől..wannak kisebb nagyobb családi problémák..most épp nagyobbak..d am minden rendbe..szüleimmel megwk..d nkm bejön az utca stílús meg az utca törwény..lehet h azt gondoljátok h nem tom mik ezek..mert fiatal wk..d tudom! Csak a véleményeteket szeretném kikérni, hogy ez normális 13 évesen? Korosztályomhoz képest fejlett wagyok..mind testileg, mind lelkileg..ennek köze wan ahhoz? Akármilyen wélemeny jöhet.
2014. febr. 7. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

most mutatni fogok valami újat, ami úgy tűnik ismeretlen a számodra ---> v

van ilyen gomb a billentyűzeteden?

2014. febr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rappen belül mit hallgatsz? Amúgy ezek a zenék (már aminek van is tartalma, nem csak az üres ömlengés, ami a tv-be megy), ilyen -átalakít. Én szó szerint mióta megszülettem rappet hallgatok, mivel testvérem is ilyen zenéket szeret, szóval nálunk mindig ez szólt/szól otthon. Teljesen természetes, hogy megváltoztat, ha egy komoly tartalommal bíró szöveget hallgatsz, ugyan úgy, mint ahogy megváltoztathat egy könyv/film, stb is, ha nagy hatással volt rád. A kérdés csak az, hogy milyen irányba alakít át, ha pozitív értelemben, akkor még jó is, örülhetsz is. Viszont ha csak a bandázást, a rossz dolgokat tudod kivenni ezekből, akkor változtatni kell..

(Bár ha rám hallgatsz, ezeket a w-ket elhagyod, mert nagyon irritáló)

2014. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, végigolvastam ezt a szöveget, annyira felidegesített, hogy most ölni tudnék.
2014. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért irtam W-vel mert Telefonrol voltam...és mivel nem androidos...ott a billentyűzet olyan egymás utáni...és a W előrébb van ott mint a szimpla v....és azért irtam w-t mert könyebb....am meg Tkyd,Mc Soon, Anonim MC , Hősök, Day, Deniz....ezekt hallgatom :D
2014. febr. 7. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:

0.38-as válaszoló vagyok.

Ezek közül én Tkyd-et és Dayt hallgatok. Szerintem teljesen rendben van, ha ilyeneket hallgatsz, nagyon örülök, hogy vannak fiatalok, akik őket szeretik. Szerintem Day igazán példaértékű lehet a korodbelieknek. Főleg az Atlantisz album, az nagyon el lett találva, az egész lemez aranyat ér :)

2014. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eggyetértek...nem őt szeretem a legjobban...azok közül akiket hallgatok...de az ő zenéje...nekem valahogy mást ad mint a többbieké...egyszerűen imádoom :D amugy...köszi szépen...akkor semmi gond az életfelfogásommal :D ?
2014. febr. 7. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy már ezelőtt is írtam, ha a pozitív értékeket veszed át belőlük, akkor azzal semmi baj nincs. Viszont vannak olyan előadók a műfajon belül, akik általában csak a bandázásról, drogokról, erőszakról rappelnek, na azt nem kéne átvenni...
2014. febr. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen...ott van pl. Mr. Busta....na rola...hát..nem jo a véleméynem
2014. febr. 8. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!