Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha 13 évesen Jim Morrison...

Baj, ha 13 évesen Jim Morrison verseket olvasok és rock zenét hallgatok?

Figyelt kérdés
Anyám folyton beszól emiatt. Egy fiúval ismerkedtem, amikor megkérdezte mit hallgatok, elmondtam. Azóta nem beszélünk! -.- Megtudtam, azért mert szerinte undorítóak a rockosok. Pedig csak hallgatom, nem vagyok az! Nem érdekel más véleménye, de így is elítélnek. Jim Morrison meg drogos volt és emiatt gondolják, hogy én is az vagyok! :(
2013. dec. 23. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, nem sokkal ezelőtt anyukád is kiírta ezt a kérdést. :D
2013. dec. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, ha tetszik valakinek a munkássága, attól még nem fogsz olyanná válni, mint amilyen az adott személy. Szóval hallgasd csak továbbra is nyugodtan :)
2013. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az anyám?
2013. dec. 23. 16:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Pár perce ugyanez a kérdés volt kiírva, csak az anyuka részéről. :D

Imádom az unatkozó tiniket. :)

2013. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Aki azért haragszik meg valakire, mert ilyen igényes zenét hallgatsz 13 évesen az az undorító és egyben idióta is. A The Doors igényes zene. A kedvenc előadóim Depeche Mode, Black Sabbath Ozzy éra, Deep Purple, The Beatles, The Doors, Rainbow, Martin Gore, Recoil, Rammstein, Elvis Presley, Lisa Marie Presley, Omega, Illés, Rolling Stones. 31 éves nő vagyok, anno ezeken nőttem fel és 3 egyetemi diplomám van (2 bölcsész, 1 közgazdász) több nyelvvizsgám. A hobbim a vitrolázó repülés Apum után. És most is olyan helyen dolgozom, hogy nacsak.

A Doors-tól a legkedvesebb dalaim Riders on the storm, People are strange.

Ne hagyd magad eltántorítani az igényességtől. ..!!!!!! Inkább ezeket hallgasd, mint az álszent előadókat. Zsédenyit és a hozzá hasonló senkiket.

2013. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy Fiú?
2013. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lány
2013. dec. 23. 16:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Oké.

Nem ismerem ezt a figurát.

És gondolom kemény rockot hallgatsz, meg heavy metalt.

Nem gond, bár őszintén én nem bírom az őrjöngős, hörgős zenéket. Sima rockot én is szeretem, mivel gitározok.

Szóval, egy embert nem lehet leírni az alapján, hogy milyen zenét hallgat. Többi oldalát is meg kell ismerni, ahhoz hogy biztosak legyünk. És ha te ezt szereted, akkor váljon egészségedre.

2013. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs veled baj.

Én Kurt Cobain munkásságát szeretem nagyon, és miatta kezdtem el gitározni is.

Megnézem én azt, amikor a ma divatos zenészek "mély gondolatai" inspirálnak valakit...


Majd megtanulod messziről elkerülni az olyan balekokat, mint a srác, aki szerint undorítóak a "rockosok". Ne törődj velük.


Kár hogy nem 15 vagy. :D

2013. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én meg death/black/pagan/viking metalt hallgatok és??? Anyám be se merne szólni nekem,oszt' 13/L vagyok...Na Bummm
2013. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!