Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bizonyos szituációkban nem...

Bizonyos szituációkban nem tudok normálisan folymatosan beszélni. Hogyan fejlesszem magamat?

Figyelt kérdés

Szerintem zavarban vagyok bizonytalannak érzem magamat és elkezdek valamit mondani félrenézek közben gondolkodom és éppen hogy kinyögök valamit de nem megy oylan gördülékenyen. Viszont más helyezetekben amikor magabiztos vagyok akkor határozottan tudok érvelni kommunikálni.

És emiatt aggódom egy állásinterjún(még sosem voltam) ahol nemcsak a beszéd hanem a teshelyzet mimika is sokat számít. LEblokkolok nyögdécselek , mit csináljak?


2014. ápr. 10. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van :/ érdekelne a megoldás erre engem is
2014. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj. Beszélj emberek sokat olyan emberek előtt, akiknek érdekel a véleménye, akikkel szemben van megfelelési kényszered, esetleg ismerkedj meg új emberekkel, ha csak 20-30 percre is, és próbálj lehető legjobb benyomást tenni. A lényeg hogy izgulj, és szokj hozzá.
2014. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
érdekes ez mert van úgy hogy ismeretlenekhez hozzászólok főleg az idősebb emberek a közlékenyebbek és az ilyen szituációktól nem félek. INkább amikor engem méregetnek pontosan egy állásinterjún, nagyon meg szeretnék felelni jó benyomást kelteni. nEm tudom miért leszek zavarodott..ropssz érzés.
2014. ápr. 11. 20:25
 4/4 Lenore Pein AsamiYuu ***** válasza:
Én azt tudom ajánlanig, hogy bízz önmagadban. Nekem is ez segített, mert pl. régebben fél órákig gondolkodtam azon az iskolában, hogyha a tanáriba bekopogok, akkor mit, hogy nyögjek ki úgy, hogy valami értelmeset tudjak mondani. Mára már nem szoktam nyögve nyelősen beszélni. Ja, és egy másik; legyél önmagad, és ne foglalkozz mások véleményével. Nekem kb ez segített, remélem nálad is beválik és sikeres lesz az állásinterjú.:)
2014. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!