Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire tartjátok fontosnak,...

Mennyire tartjátok fontosnak, hogy legyen a babának pihenőszéke? Milyen szituációkban használjátok?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,jó helyette a hordozó is,de én ebben nem vagyok olyan biztos.

Miért jó,ha van? Mikor teszitek bele a babátokat?



2014. jan. 8. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyiknek sem volt pihenőszéke. Ha nagyon sírós volt és nekem főznöm kellett, akkor beraktam a konyhába arra a kevés időre hordozóba, majd olyan etetőszéket vettem ami dönthető, kagylóformájú, így 4 hósan benne lehetett. egyébként nappaliban szivacson feküdtek, vagy járókába,fa járóka aminek több szintje van. Egyáltalán nem volt szükségünk pihenőszékre. Igazából meg sem fordult a fejemben. Tényleg még kimaradt, volt hogy magamra kötöttem...teljesen szituációtól függ milyen megoldást találok.
2014. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk volt, talán 2-3 alkalommal volt benne a fiam. Nem szerette, sokkal jobban élvezte a játszószőnyeget. Babafüggő, mert sok baba pedig imádja. Ebben az esetben viszont a hordozó nem jó helyette, mert a kettő egész más célt szolgál.
2014. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A pihenöszék jó de nem ajánlatos sokszor alkalmazni, a babának a föld kell sok hely, szabadság, hogy szabadon mozoghasson! Be lehet tenni pihiszékbe 20 percet például amig fözöl vagy dolgozol valamit, de ha naponta túl sokat ül a pihiszékbe akkor korlátózódik a mozgásban, ezért kell hagyni földön egy meleg takarón hogy ne fázzon, és hagyni hogy lassan felfedezze a teret és azt hogy tud mozogni, így könnyebben és hamarabb fog majd minden mozgási helyzetetet elsajátítani mint aki sokat ül pihiszékbe!
2014. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fiam már majdnem ült, amikor kaptunk ajándékba egy pihenőszéket! Addig a hordozót használtam etetésre és néha, amikor nyűgös volt, abban vittem magammal pl. mosni, vagy főzni. Nekünk is emelhetős 120*120-as fa járókánk van, abban volt tér játszani, aludni meg hason szeretett, és azt csak a kiságyában szeretett.
2014. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én fontosnak tartottam, aztán a kisfiam mégsem volt benne sokat. El is adtuk hamarosan. Nem szeretett egy helyben ülni, inkább a szőnyegen szeretett játszani. Ha muszáj volt, akkor addig betettük a hordozóba.
2014. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom a hordozójában csücsült néha, és evett benne amikor már hozzátápláltunk. Akicsinek vettünk rezgős pihenőszéket, játékokkal ha nyűgi volt abba raktuk és elvolt benne, meg Ő abban evett hozzátápláláskor, amíg még nem tudtak ülni. Nekünk jó volt, sokat kell legyen a földön de azért azt is meg lehet unni, olyankor jól jön a pihenőszék a logós játékokkal. :)
2014. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nálunk életmentő volt. Minden reggel vissza tudtam altatni még benne 1-2 órát. Pihenőszékben vittem magammal ha zuhanyozni mentem. Lekötötte, megnyugtatta a rezgés. Viszont ahogy elkezdett mocorogni, már bele sem tettem. Szóval újra megvenném.
2014. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a fiam reggel 7kor kelt, és napközben alig aludt, iszonyú hasfájós is volt, szóval nálunk nagyon jól jött. teljesen fekvőhelyzetbe dönthetőnk volt, csak abban tudott napközben valamennyit pihenni (én meg zuhanyozni, enni pl.)


a hordozóra azt mondta a gyerekdokink és a védőnőnk is, hogy max egy órát ülhet(ne) benne, míg nagyon kicsi

2014. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem tartottam fontosnak, hogy legyen, de kaptunk ajándékba és imádom!! Ami lényegesebb, hogy a fiam is. Hiába van játszószőnyeg, fa járóka, mégis naponta 1-2 órát biztosan ül benne. Ő most lesz 5 hónapos.

A hordozó én úgy tudom, hogy hosszabb távon nem egészséges a gerincének, így mi azt csak autózásra használjuk.

2014. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon jó szolgálatot tett. napkozben a nappaliban vagyunk,itt nem vol hová letenni a gyereket,míg nem csinált semmit,ebben volt,majd a hozzátáplálást is ebben csináltuk,mert ülni még nem tudott,szóval etetőszék is volt. konyhába is ebben vittem ki,míg mosogattam,főztem,kertbe is ezt vittem sokszor amíg sütogettünk,vagy teregettem. nagyon szerettük. kb 6 -7 hónaposan jott el az,hogy már az evés idejére sem maradt meg benne,de akkor már az etetőszékben is tudott ülni. most kolcson adtuk a szomszéd kislánynak,ők is sokat használják.
2014. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!