Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni olyan osztályt...

Mit lehet tenni olyan osztálytársakkal, akik óraközben folymatosan dobálnak engem, szüetben lökdösnek, beszólogatnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van harom osztalytarsam akiket folyton szivatnak,beszolnak nekik,rohognek rajtuk folyamatosan. Nem tidom ez ellen mit lehet tenni,de ok csak neman turik,meghuzodnak a sarokban,sosem szolnak vissza,az oszinak se szolnak.En sajnalom oket,de amellett igy meg szerencsetlenebbek.Olyan gyamoltalanok.Szoval sztem sose hagyd szo nelkul. Mikor 9lettem engem is probaltak szivatni stb de nem hagytam magam,ha kellet az oszit is bevontam nem erdekelt,hogy mit szolnak ehhez ha azt mondjak hogy milyen ovis dolog.Akarhogy azota nem piszkalnak.Persze neha beszolnak,de semmi egyeb. Nem ugy mint azzal a 3 osztalutarsammal.
2013. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem fogd fel humorosan, cinikusan a dolgot, tégy úgy, mintha jól szórakoznál azon, milyen kicsinyes dolgokba olik az idejuket. engem kiskoromban nagyon sokat szekáltak, és utólag már bánom, hogy csak meghúztam magam. ne ész nélkul, de próbáld meg kimutatni, hogy veled nem érdemes packázni.
2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már testi erőszakot is alkalmaznak.

Valószínüleg elintézem a magántanulóságot.

2013. okt. 17. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A suliváltás nem opció? Ha jó a társaság, az iskola nagy buli, kár lenne kihagynod.
2013. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Suliváltás nem jöhet szóba.
2013. okt. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!