Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Páromat megcsapdostam az...

Páromat megcsapdostam az esernyővel és bezártam a szobába. Tényleg én bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Kicsit összevesztem vele, mert a tudtom nélkül egy nagyobb összeget vett ki a számláról és költötte egy tök felesleges dologra, amit én elleneztem is. Erre olyan ideg jött belém, hogy mikor megtudtam, akkor hazamentem de nem is tagadta a dolgot, és nekiestem az ernyővel, aztán rázártam az ajtót kulccsal. Egy órát bezárva volt. Közben fölhívta a haverját, hogy jöjjön fel és segítsen neki. A haverja meg mikor meglátott engem inkább ment is. Erre a párom most úgy be van pöccenve mind a kettőnkre, hogy nem beszél egyikünkkel sem. azt mondta haverjának, hogy egy beszari p&cs, hogy megijed egy nőtől, én rám meg, hogy egy pszichopata nem normális nő vagyok, kezeltessem magam. Az agyam eldobom komolyan! Ő lopja a pénzt a hátam mögött, és most meg nem képes megmaradni velem egy légtérbe már három napja!
2014. ápr. 13. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azért ez enyhe túlzás volt részedről. Amikor ilyen ideges vagy inkább küldd el a p*csába, káromkodj vele, sértődjön meg nyilvánosan! de ne ess neki mert hiába vagy nő egyszer majd visszaadja és az igencsak rosszul fog esni neked. Bezárni meg nem szabad, mert felidegesíti magát és ahogy az előbb is említettem neked megy.
2014. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kiakadást teljesen megértem, bár lehet túlreagáltad, azért nem zárhatod be a párod csak úgy, nem egy gyerek.
2014. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:))))))))))))) Még ilyet! Egyébként ha lopja a pénzED,ha TE pénzedről van szó,akkor kérd vissza és dobd ki!Viszont ahhoz marhára nincs jogod,hogy bezárd,és csapkodd,mert ha visszacsap és a fal adja a másikat,akkor meg te lennél a legjobban vérigsértve....
2014. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy lopja a pénzt? Ha hozzáfér a számához, akkor az kettőtöké, tehát ő is vesz le róla. Engedélyt kell kérnie, hogy a SAJÁT fizetéséből költhessen, aztán ha nem teszi, akkor megvered és bezárod?! Hülye vagy..? Teljesen igaza van a párodnak, anyakomlexusod, vagy cezaromániád van, kezeltetned kellene magad.
2014. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te csinálnál valami hülyeséget amit ő ellenezne aztán ő megbeszélés helyett megcsapna meg és bezárna, mégis mit szólnál?

Attól, hogy te vagy a nő, még ugyanúgy nincs mentséged erőszakosnak lenni, mint a férfinek. Kezeltesd magad.

2014. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Horus magnus est ***** válasza:
93%
Te hülye vagy :D
2014. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Két ilyen hülyét... :D

Szép pár lehettek, megérdemlitek egymást.

2014. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem zarhatsz be senkit sehova!

es ha tuz ut ki, neki meg eselye sincs a menekulesre?! normalis vagy?! ja: nem!

2019. aug. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!