Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért vagyok...

Szerintetek miért vagyok idegenekkel ennyire visszahúzódó? A többi lent:

Figyelt kérdés
Mióta csak suliba járok, az osztályomban vannak barátaim, mivel őket már megszoktam, hogy minden nap találkozok velük. De más osztály felé nem nyitottam, és a suliból már nem is ismerek személyesen több embert. Mindig irigykedve nézem a többieket, hogy ők olyan bátran barátkoznak mindenkivel, akadály nélkül, és egy csomó ismerősük meg barátjuk van. Nekem meg összesen akad a világon kb. 7 barátom. Amikor megszólít valaki mondjuk a suliból egy gyerek, mindig makogok, meg idiótán beszélek és hülyeségeket mondok. Ez azt hiszem valami zavaros reakció nálam, amit egyszerűen nem tudok kezelni. Van olyan, akinek szintén hasonló problémája van? Vagy valaki tudja, hogy ilyenkor mit lehet tenni?
2014. ápr. 16. 19:29
 1/2 anonim válasza:
énis igy vagyok vele nehéz nyitnom mások felé de vhogy szeretnek az emberek és mindig sikerül megismernem uj embereket. szerintem a titok nyitja az hogy legyél vicces:)
2014. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire félénk, lássák az emberek, hogy te nem félsz kimondani a véleményed. Egy határozott személyiséghez sokkal szívesebben mennek oda az emberek, mintha egy csendes, visszahúzódó típushoz.


FG

2014. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!