Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk, és visszahúzodó...

Félénk, és visszahúzodó vagyok a családommal, és az idegenekkel is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Család alatt rokonokot értek, a szüleimmel és testvéreimmel semmi gond. Na meg a barátokkal sem. De idegenekkel igen, és ezt a hallásproblémámnak tudom be. Hallókészülékkel rendelkezem, de igy sem hallok minden körülmények közt jól, főleg idegen nyelvet értek meg rosszul, hiába ismerem a nyelvet :-s Nehezen alkalmazkodom, mit tegyek?? Hogn tegyek szert önbizalomra, hogyan legyek bátrabb?
2011. júl. 29. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Akinek van egy kis esze,azt nem zavarja,hogy van hallókészüléked,attól még lehetsz normális jófej,okos ember!Legalábbis én ezt igy gondolom.(Bár nem vagyok hallókészülékes,igy nem tudom hogy bánnának velem.)Idegennyelveket félre érteni tényleg nem a legjobb,de ha pl.nem olyan a szakmád meg ilyenek akkor nem jelent túl nagy problémát.Ha iskolás vagy még,kérhetsz felmentést,ettől függetlenül írásban még igenis lehetsz jó.Idegenekkel,hát,amit mondtam,aki normális azt nem zavarja,max kicsit hangosabban beszél veled,különben meg senki sem tökéletes,és sok mindenkinek van hibája,külső vagy belső teljesen mindegy tökéletes ember nincs : )
2011. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(Még előző vagyok),talán ha nem dramatizálod túl azt hogy a füled nem a legjobb,akkor mást sem fog zavarni ennyire.Menj nyugodtan emberek közé,találj ki vmit,sportolj,vagy akármit.Ha valamiben jó vagy csináld azt,az elismerés is ad önbizalmat.
2011. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!