Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bunkókat mégis szeretik?

A bunkókat mégis szeretik?

Figyelt kérdés

Azt mondják sokan, hogyha valaki bunkó, azt nem fogja senki szeretni, de én nem így látom. Vannak olyan emberek, akik kívül elég taplók, de belül mégis érzékenyek, őket mégis szeretik. (láttam már ilyet)

Akkor nem igaz a mondás vagy szimplán nem szeretik őket ténylegesen?


2014. ápr. 16. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszem. Legalábbis saját példámon keresztül élve nem. Még a "barátaim" sem szeretnek úgy igazán. Inkább elfogadnak és remélik hogy megváltozok.
2014. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam aki elég paraszt meg bunkó..de csak az iskolában. Viszont sokat beszélgettem már vele iskolán kívül, látszik hogy van lelke, meg hiába mutatja magát ilyennek, van szerethető oldala, legalább is számomra. Bár láttam olyan embert, aki egyszerűen ilyennek "született", és inkább csak úgy megtűrték a többiek, szóval ez a dolog szerintem változó.
2014. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még hogy bunkó még lehet más olyan tulajdonsága ami miatt szerethetik. Vagy ha például rokon akkor szinte alap hogy szeretik, akik csak a haverjai azok nem biztos hogy szeretik de +1 embernek jó a társaságba, aki pedig igazi barátja az úgy szereti ahogy van.
2014. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, jó olvasni más meg más véleményeket. :3
2014. ápr. 16. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!