Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanuló vagyok miért kezelnek...

Tanuló vagyok miért kezelnek úgy mégis mintha alacsonyabb rendű lennék?

Figyelt kérdés
Szakácsnak tanulok.A szakácsok folyton parancsolnak nekem hogy csináljam meg azokat a feladatokat amiket ők nem szeretnek.Kinevetnek,gúnyolódnak amikor helyettük megcsinálom.Kibeszélnek és olykor azt hallom : "majd a tanuló megcsinálja"mintha én alacsonyabb rendűbb lennék mint ők.Úgy érzem ember számba se vesznek.Legalább százszor csináltam az eddig rám bízott feladatokat ezért unom és én azt gondolom,hogy nem azért vagyok ,hogy őket kiszolgáljam hanem tanulni,ellesni a meleg a hideg és a tálaló pálya rejtelmeit,azonban a közelükbe se engednek pedig ha elmagyaráznák mit hogy kell, beavatnának biztos vagyok benne hogy én is megtudnám csinálni hiszen nagyon szeretem a szakmát,de sokszor elveszik tőle a kedvemet.Miért bánnak így velem? Miért élvezik ezt? Mit csináljak hogy ne tudják elvenni a kedvem a szakmától ?

2014. márc. 7. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordon Ramsay a hibás.
2014. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol rangsor van, túl kell esni rajta.
2014. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%

Az a Fordon az Gordon,kedves első: D

és kérdező:

Ilyen emberek mindenhol vannak:)

Ők is voltak kezdők...aztán most nagy a pofi,hogy tudnak kit piszkálni...:)

Nehéz dolog ez,de szinte az élet minden területén jelen van ez a probléma...

ugyanolyanok voltak mint te...sőt...általában rosszabbak az ilyenek és most nagyra vannak magukkal,örülnek,hogy végre nem őket piszkálják,hanem van kit (téged...)

Próbálj meg velük beszélni esetleg...

nem tudom pontosan hogy zajlik ez a dolog...de szólhatnál valami felettesnek is ha fajul a helyzet.Gáz amit csinálnak és gyerekesek:) Sosem értettem az ilyen rosszindulatú embereket...

2014. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: lehet, hogy velük ugyanezt csinálták mikor ők tanulták. Vagy csak simán ilyenek :(
2014. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

Hát, szívem, te ott márpedi alacsonyabb rendű is vagy, mert nekik már megvan az a tudásuk, ami neked még nincs. Nyilván veled sem lenne szabad úgy beszélni, mint a kutyával, de nekem kicsit úgy tűnik, hogy te úgy képzelted, hogy majd besétálsz és úgy leszel kezelve, mintha a Hilton főszakácsával lennél egyenrangú.

Másrészt legyünk logikusak. Gondolom ez a hely, ahol gyakorlaton vagy egy rendes, működő üzlet ahol bizonyos mennyiségű ételt el kell készíteni. Van X profi, aki már minden műveletet el tud látni az alja melótól a nehézig, meg van Y kezdő, aki még csak az aljamukát tudja. Akkor most küldjük a profit robotolni és állítsuk oda a kezdőt olyan feladatot ellátni, amit nem tud még? Így nem lesz kész a munka. Majd apránként megtanítanak, de közben a melónak is készen kell lennie.

2014. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez mindenhol ilyen, egyetemeken is erről szólnak az évek, hogy vannak jó fej tanárok, meg vannak akik szivatnak, leszólnak, kb megalázóak veled szemben. És a legtöbbet amúgy is az életben tanulod majd meg. Ez ilyen, túl kell rajta esni.
2014. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!