Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem válaszolnak?

Miért nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Sajnos azt kellett tapasztalnom itt is, valamint egy társkereső oldalon is, hogy sok ember van, aki elolvassa, amit írok neki, de nem méltat válaszra, az esetek kb. felében ez van. Szerintetek ez nem bunkóság? Értem én, hogy rengeteg üzenetet kap valaki egy kérdés kiírása után, de legalább annyit írhatnának, hogy ne haragudj, de sokan írtak, vagy nem érdekelsz, vagy ilyesmi. Én megtisztelem annyival a másikat, hogy visszaírok, még akkor is, ha nem szimpatikus az illető.
2014. ápr. 16. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalon csak minden második válaszol? Az egészen szép arány.


Itt én ritkán válaszolok üzenetekre. Alapvetően udvariatlannak tartom, amikor a kérdező privátban próbál kikérdezni, mert szerintem ez az oldal nem erre van, hanem más is kíváncsi lehet. Meg egyszerűen nincs türelmem mindenki életénel nagy problémáit megoldani.

2014. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Köszi a linket, elolvastam (az eredeti reddites bejegyzést is), és komolyan elgondolkodtam rajta...


#2: Az 50% a gyakorira vonatkozott, bár itt én sem írtam túl sok privát üzenetet, így lehet, hogy csak szerencsém volt. Társkeresőn rosszabb az arány. Én úgy vagyok vele, hogy ha van ilyen lehetőség (privát üzenet), akkor használjuk, hiszen ezért van, nem tartom udvariatlannak.

2014. ápr. 16. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem vagy neki abszolút szimpatikus/uncsi a leveled/uncsi a profilod/kamuprofilra írtál.
2014. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen az oldalon még a legudvariasabb dolog a privát üzi. Sokkal inkább kettesben beszéljék meg, ha valaki felkapta a vizet, vagy másként gondolja, vagy akármi, mint szétbarmoljanak egy kérdést, amire végül nem is jön használható válasz, csak két ember vitázik 8 hozzászólásban..
2014. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!