Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire számít gazdagnak...

Mennyire számít gazdagnak itthon akinek 2 milliárd Ft a vagyona?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az durván gazdagnak számít.
2014. ápr. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Igen, az még a jobb helyeken is qurvagazdag. De ezen könnyen segíthetünk. Az első 3 válaszoló kap összesen 1 milliárd forintot. A többi a tied. De a 3/4-ét add egy hajléktalannak. ( Megjegyzem, ilyet én is tettem, hogy nyertem egy sorsjegyen 5 000 Ft-ot, megláttam egy hajléktalant és valahogy megsajnáltam és neki adtam. Nekem 250 Ft volt, neki több napi étkezés. )

Szóval komolyan sok pénznek számít, érdemes belőle nem csak a saját érdekeket nézni, hanem a gyerekekét, a szülőkét, a testvérekét, stb.

2014. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

2 milliard??????????

Az nagyon nagyon nagyon nagyon gazdagnak szamit.....

Gondolj a csaladodra,szegenyekre.... nekik is adj valamennyit.. pl arvahaz vagy a korhaznak 1-2 uj gep ami eletet menthet.. 2-3M forint egy gep es eleteket menthet.. :S

2014. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 viktorvarga ***** válasza:
39%
szerintem a fidesz mszp politukos 80% ezt elérte.annyira nem ritka dolog,csak nem irják ki a facebookra akinek van ennyi.
2014. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jézusom nekem még csak 10.000-rem sincs jelenleg,nem hogy milliárdjaim :D Az egyik osztálytársam pasijának (vagyis inkább a szüleinek) kb. ennyi a vagyona.Szerintetek teljesen legálisan hogy lehet ennyit szerezni?
2014. ápr. 18. 01:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nem valami trükk kell bele.
2014. ápr. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki örököl, cégtulajdonos, üzletember, esetleg még nyer a lottón, hozzámegy egy hasonlóan jól kereső személyhez, akkor össze lehet hozni. A politikát már ne is vegyük bele. De megkérdezheted a jó öreg Csányi Sanyi bácsit, ő biztos tudja a titkát.
2014. ápr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem benne van a felső tízezerben, de a felső ötvenben biztosan. Szóval nagyon.


Hogy hogy lehet elérni legálisan?


Általánosan és hosszadalmasan pl. egy sok generáció óta működő sikeres családi vállalattal, de lehet akár marhajó tőzsdeérzékkel rendelkezve is szert tenni ekkora vagyonra, persze ahhoz is kell alaptőke, s ehhez is jópár év kell, no meg egy hatalmas adag szerencse.


Legegyszerűbb azonban egy hatalmas ötlettel (legyen az egy hasznos eszköz, vagy akár egy remek számítógépes játék), amely világszerte hamar elterjed.


-Ott van pl. a Minecraft: Semmi pénzből készült és már több mint 35 millió eladott példánynál tart. Ha mindet 3000 Ft-os áron számoljuk, (egyébként 6000 ft, de az első néhány millió 75% offal ment el, plusz néha vannak akciók) akkor az már több mint 100 milliárd Ft, ami alig pár év alatt jött össze. Ha ebből még le is adóznak 25%-ot, az akkor is tisztán kb 80 milliárd. A játékot kb 3-4 ember csinálta, de szerintem az összeg fele simán Notch-nak ment, ami 40 milliárd forint.


-Bill Gatesről meg ne is beszéljünk. Egyetlen emberöltő alatt felhalmozott kb. akkora vagyont, mint a teljes magyar államadósság. (Több mint húszezer milliárd forint) Ő is legálisan csinálta.


-Aztán ott van a facebook. Mark Zuckerberg egyetemistaként csinálta, épp 10 éve lett kész, s ma már a Föld legnagyobb online ismeretségi hálója, ehhez mért bevétellel.


Hogy mi ebből a tanulság? A gazdagsághoz nem kell más, csak egy igazán jó ötlet és elég akaraterő a megvalósításához. Bocsi hogy számítógépes példákkal jöttem, de ebben vagyok otthon. :)

2014. ápr. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A közemberekhez képest nagyon gazdag, viszont a világ leggazdagabbjaihoz képest semmi.
2014. ápr. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gazdag. De én gazdagabb vagyok, mert viszontszeret a szerelmem. Igaz, pénzünk nincs sok.
2014. ápr. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!