Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szép a nevem?...

Szerintetek szép a nevem? Megváltoztassam? Mert bizonytalan vagyok! :/

Figyelt kérdés
Benita latin eredetű LÁNY név.Sokszor vagyok úgy hogy megváltoztatom, mert sokan csúfoltak vele,hogy fiúnevem van stb.. és senki nem tudta kimondani a nevem, mindig mást mondtak pl.: Bettina.. senki nem tudta leírni elsőre, és kimondani se.. :( Szerintetek változtassam majd valamikor?

2014. ápr. 18. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
... :D Ne változtasd meg, az emberekkel van a baj, nem a neveddel. Szerintem szép amúgy :)
2014. ápr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekes még sosem hallottam, nekem tetszik. :)

Ne változtasd meg! (Az amúgyis egy vagyon.)

Inkább legyél rá büszke, és nevesd ki a többi embert aki nem tudja kimondani, csak pozitívan :)

Azt mondják az ilyen ezoterikus dolgokban, hogy a név utal a jellemünkre is. Nem tudom igaz-e, de ha hiszel az ilyen spirituális dolgokban, gondold el, lehet hogy nem véletlen kaptad ezt a neved a szüleidtől :)

2014. ápr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy kell ejteni? Benita siman, vagy az i-t picit megnyomva Beniiita? Ha erted?! :)

Nekem nagyon tetszik amugy, sztem ne valtoztasd meg.

2014. ápr. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy egyedi.

Aki szerint meg ez fiú név, az egy primitív paraszt.

2014. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Cigány vagy ?
2014. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek gonoszak, rosszindulatúak,ha csúfolnak emiatt. Ne törödj velük!!!! Szép neved van, meg ne változtasd.
2014. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkitől! Segítettetek, jobban érzem magam! 1. csak simán Benita úgy ahogy le van írva:)

2.nem vagyok cigány, mert mint említettem Latin etedetű, nem "Cigány" ha van ilyen... ha esetleg érdekelne valakit jelentése: áldott

2014. ápr. 19. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor Áldott vagy te is :)

Az én nevem Petra (Kőszikla). tényleg az vagyok, rám jellemző a jelentése :)

2014. ápr. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!