Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok, ha egy számotok...

Mit csináltok, ha egy számotokra nem szimpatikus ember akar veletek ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Eltűritek, hogy ha annyira akar tegye, nem árt nektek vele, vagy tapintatosan/durva módszerekkel lerázzátok minél hamarabb?

Hogyan álltok hozzá?


2014. ápr. 19. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán lerázom. Mit kezdjek egy nem szimpatikus emberrel?
2014. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért nem szimpatikus? Ha azért, mert szandállal zoknit hord, az csak egy külsőség, és belül lehet jó fej. Adj neki esélyt, ismerd meg.

Ha viszont arrogáns, nyomulós, stb., akkor rázd le.

2014. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek adok esélyt. Sosem lehet tudni, kiből lesz jóbarát, ha jobban megismered. Ne legyél ilyen felszínes!
2014. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meghagyom neki az esélyt, hogy átformálja a véleményem, végül is hamar kiderül, ha ismerkedés közben sem válik szimpatikussá.
2014. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha első néhány beszélgetés után is taszít,akkor egyszerűen kerülöm. Észreveszik az emberek ált és lekopnak:D
2014. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kerülöm vagy lerázom és nem válaszolok neki. Akkor már biztos veszi a lapot, hogy nekem nem szimpatikus, habár van, aki még így sem fogja fel.
2014. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lepattintom.
2014. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!