Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy ember tud...

Szerintetek egy ember tud változtatni a tulajdonságain ha akar?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd pontosan, hogy mire is gondolsz?
2013. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi akadálya!

Ha tudod hogy min akarsz változtatni ,ha felismered a hibádat akkor oda tudsz rá figyelni hogy ezt a hibát ne kövesd el.

Ha esetleg azzal van a baj hogy bunkó vagy ész rosszakat szólsz,akkor mindig állj le egy pillanatra és gondold át hogy mit akarsz mondani és milyen következményei lesznek,hogy a másiknak jó lesz e vagy sem,szóval a lényeg ilyenkor ne csak magadra gondolj.

2013. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetesen. Fiatalkorban könnyebb, mint amikor már felnőttként beléd rögzült valami - azonban nem lehetetlen.
2013. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát időként ha ideges vagyok,vagy valaki olyat mond ami rosszul esik nekem,akkor olyat mondok amit nem gondolok komolyan,és nagyon megbánom.illetve megbántom a szeretteimet.
2013. aug. 4. 20:27
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor van esélyem még talán, 29 vagyok
2013. aug. 4. 20:28
 6/13 A kérdező kommentje:
hirtelen haragú vagyok sajnos.
2013. aug. 4. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze. Egyébként erre külön "gyógymódok" vannak. Szóval hajrá.
2013. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

...ha akar!


nos ezt kell erősíteni. akarni kell.egyébként mindent meg lehet változtatni...

2013. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozzátartozik ehhez a genetika is,tehát nem attól lesz valaki beszólogatós,mert most ő olyan akar lenni,ez benne van a gondolkodásában,de én is ilyen voltam,csak leküzdöttem,minden akaraterő kérdése! Még most is sokszor tudnék flegma megjegyzéseket tenni bizonyos dolgokra,de inkább nem foglalkozom velük,és a jó tulajdonságaimat veszem előtérbe,akinél csak lehet.
2013. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen haragú vagy akkor menj el edzeni!vezesd le a feszültséget egy kis mozgás által!

ha megbántanak csak mondj annyit hogy:Ez neked jól esik?mert nekem nem... Próbálj ki valamit:Csikung golyó a neve relaxáláshoz tökéletes és ha hiszel benne,egy kis lelki békét is nyerhetsz vele.

2013. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!