Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a fiúkról akik csakis a külső alapján barátkoznak és ítélnek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen végletes véleményt mondanék róluk, én is csupán felszínes dolog alapján ítélném meg őket.

Egyyébként nem látom, hogyan is láthatnék valakinek a lelkébe, és állíthatnám, hogyvalak csakis külső alapján barátkozik és ítél. Ennyire sokra azért nem tartom magam.

2014. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi! Akkor csinálják úgy. Nem fogom senki miatt kicicomázni magamat.
2014. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy akárhogy nézzük, a külső az számít, ha valaki megteheti, akár fiú, akár lány hogy külső alapján is válogat, hát jó neki. :D
2014. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az emberek többsége nemtől függetlenül főképp primitív dolgok alapján méri fel a másikat és viszonyul hozzá, természetesen nem örülök neki, de csak kevés embernek adatik meg, hogy VALÓBAN túllépjen az állatias énjén.
2014. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyszer kegyetlenül rá fog b@ßni.
2014. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pl. külső alapján barátkozom és ítélek. Mi a gond? Te talán barátkozol olyan emberrel, aki nem szimpatikus?
2014. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, te nem a külső alapján barátkozol, hanem az alapján, hogy valaki szimpatikus-e vagy sem. Ha a külső alapján ismerkednél, akkor lennének olyan emberek, akik talán szimpatikusak, de te nem foglalkozol velük, mert nem swag-ek/páwák/plázap|cs@k/ stb.
2014. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külső alapján döntöm el, hogy szimpatikus-e valaki.

(nem tudom mi az a swag...)

2014. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem külső alapján döntöd el, hanem kisugárzás és első benyomás alapján inkább, nem? Egyről beszélünk mi, te meg csak itt dacoskodsz nekem.
2014. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!