Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelki kérdés, van olyan, hogy...

Lelki kérdés, van olyan, hogy az ember akaratlanul mond valami tudatalattit, aminek az ellenkezőjén van?

Figyelt kérdés

Ugye vannak ezek a tudatalatti dolgok.

Egyszer, mikor iskolámban verekedés volt, sarokbaszorítottak, és látszott, hogy nagyon nem tudok mit csinálni, megfigyeltem, hogy a bal kezem egyszercsak "ellendült" bele a srác arcába. Én nem akartam ütni, magától történt!!


Máskor, egy lány nem akart tőlem többet, de meghatódott. És nem "nemet" mondott, hanem kitérőket "most tényleg senki sem kell"... ilyenek. Mondom, ne csináljuk ezt, nyirjuk ki a reményt, mondd ki egyértelműen. "Nem, a remény hal meg utoljára". Mondjuk sokat csalódott a pasikban, de nekem igy úgy tűnt, mintha nem akarná elvágni a szálat, és tudat alatt igent mondana.


De a kérdés nem is ez, csak... szerintetek van ilyen? Akaratlanul, egy pillanat erejéig mást mondtok-csináltok, mint amit amúgy állítotok, mert legbelül úgy gondoljátok helyesnek?


2014. ápr. 21. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A második amit leírtál a lánnyal, na olyan van, viszont ez a meglendült a kezem dolog hülyeség..

Nem mondott a csaj nemet, mert még bízik de fél tőle. ennyi. Sokan vagyunk így bizonyos dolgokkal..

2014. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!