Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék változtatni? (a...

Hogy tudnék változtatni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok' Most vagyok 8.osztályos,és ugye nemsokára ballagás,új suli,új ismerősök,új környezet stb..Szeretnék pár dologban változtatni..Szeretnék kedvesebb,türelmesebb lenni másokkal és szeretnék minél többet segíteni akinek és ahol csak tudok.A mostani sulimban is próbálkozom de egyszerűen mikor már huszadjára magyarázom el a matek példát,és nem érti meg akkor egyszerűen kiborulok..Nagyon sokszor ok nélkül ráförmedek az emberekre,de utána egyből nagyon megbánom,de hát akkor már mindegy..A mostani osztályom ezeket elnézi nekem (hisz "együtt nőttünk fel") de nem szeretném 5 évre kihúzni a gyufát egy rákiabálással..Ja igen,és még az,hogy hangosan beszélek nagyon..:( Kérlek segítsetek,hogyan tudnék változtatni? Köszönöm előre is a normális válaszokat! :)
2014. ápr. 22. 18:34
 1/1 anonim válasza:
Nekem is gyakran van, hogy magyarázok és nem értik. Akkor megpróbálom máshogy elmondani, nyugodtan. Ha nem érti úgyse akkor elviccelni. Viccel feltudod oldani a hangulatot és akkor aztán nem leszel ideges. Nyugodtan. Lehet, hogy ő ezt nem érti, de valamiben biztos jó, és ha már 7szerre mondod el valamit csak felfog. :)
2014. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!