Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnák ezeken a rossz...

Hogy tudnák ezeken a rossz szokásaimon változtatni?

Figyelt kérdés

annyi mindent eltervezek egy napra, hogy miket fogok csinálni, de annyira nehezen kezdek bele mindenbe, hogy van, hogy egész napom eltelik szinte azzal, hogy ülök ezelőtt a kva számítógép előtt és bambulom a monitort.


Eltervezem, hogy tanulok, és egyszerűen nem tudok belekezdeni (ha nagy nehezen sikerül elkezdenem és 10 perc alatt nem hagyom abba akkor több órán keresztül is tudom folyamatosan csinálni, csak belekezdeni nagyon nehéz).


Másik hasonló problémám pedig a diéta illetve pizza függőségem. Tudom diétához mindenképpen szükséges valami mozgás de azt is minden nap valami hülye kifogással kihagyom. Itt konkrétan a szobabiciklire gondolok, kondiba eljárok de azzal a zsír nem fog lemenni. Diétás étrendem is van (jó étrend, nem divatdiéta) de pár naponta mindig elrontom mert egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne egyek pizzát :( Hogy motiváljam jobban magamat, hogy csináljam (ne csináljam) ezeket a dolgokat?


2014. ápr. 17. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"ha nagy nehezen sikerül elkezdenem és 10 perc alatt nem hagyom abba akkor több órán keresztül is tudom folyamatosan csinálni, csak belekezdeni nagyon nehéz"


Meg kell fogadnod, hogy minden nap leülsz és legalább 15 percig csinálod.

2014. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tanulást 15 percig? Hát akárhogy nézem jelen állás szerint legalább napi 3-4 órát kellene :S
2014. ápr. 17. 17:11
 3/6 A kérdező kommentje:
ja, leesett... :)
2014. ápr. 17. 17:11
 4/6 anonim válasza:
te jó ég, mintha csak magamat hallanám...látnám(azt leszámítva, hogy én a pizza helyett mást eszem)
2014. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kib*szott sz*r, hogy változtatni akarsz de egyszerűen se akaraterőd se motivációd nincs hozzá....
2014. ápr. 26. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyen az a motiváció, hogy már csak azért is megteszed amit te akarsz, és nem engeded eluralkodni magadon a restséget.

Erőszakold meg azon részed, ami azt mondja, jó neked a semmittevés. Ameddig a nehézségekre apellálsz addig azon részed uralkodik rajtad, és nem jutsz sehova. Mond meg magadnak a frankót. Már csak azért is most lenyomok egy pár fekvőtámaszt, és fájni fog, és élvezni fogom jeee! Az ellenálló részed persze majd meg őrit, de ha egyből a cselekvésbe kezdesz akkor már késő. Cselekedj, és ne gondolkodj! MOZDULJ MEG!

2014. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!