Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire bukók az emberek?

Miért ennyire bukók az emberek?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen rosszindulatú emberek, akiknek jól esik ha megbánthatnak? Élvezik ha tönkreteszik a napod, vagy mit éreznek? Mért jó nekik? Komolyan érdekelne most már...
2014. ápr. 22. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel próbálják meg elterelni a figyelmet a saját hibáikról.
2014. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bukók? :)


Amúgy valószínűleg xar napjuk volt, és itt vezetik le a feszültséget. Szóval nyugi, csak a saját nyomorukat nyomják itt le, sose vedd magadra, nem téged minősít ez, hanem őket!

2014. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan bölcs igaz mondás, hogy "mélységes mély az életnek kútja". Azért sértegetnek, hogy ne vedd ezt észre rajtuk, mert szégyellik.
2014. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Sokkal jobb kedvem lett, köszi még egyszer
2014. ápr. 22. 23:48
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert élvezik. Hosszú fáradtságos munkával kialakítottak egy világképet, és ami annak nem felel meg azt kritizálják, kigúnyolják, mert kényelmesebb ezt tenni mint befogadni a rajtuk kívül eső valóságot. Sőt igazából félelem is van a dologban, ami a másságtól való félelem. És minden ami egy kicsit is eltér maguktól az már félelmetes, ismeretlen. De a félelmet elűzendő támadnak, mint egy vadállat a sarokba szorítva. Élőhalottak ők. Élnek, de a megnyilvánulásuk romboló, halált hozó. S*ar nekik, az a helyzet. Sajnálatra méltók. Szánalmasan vergődnek, és nem találnak ki az élvezetként megélt mélységeiben tulajdonképpeni szenvedésből.
2014. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért mert defektesek.
2014. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én magamon vettem észre, hogy akkor vagyok-voltam bunkó, amikor én is szarul éreztem magamat és a saját nyomoromat át akartam ragasztani másokra. Rengetegen csinálják ezt, ki így, ki úgy, feltűnően, vagy alig észrevehetően.

Én próbáltam dolgozni ezen a problémán, viszont van, aki elél így élete végéig és ez ad neki sikerélményt.

Megkérdezhetem mivel bántottak meg?

2014. ápr. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Általában a külsőm miatt kapom a megjegyzéseket
2014. ápr. 23. 09:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1.rossz szocializálódás. ez volt a divat alsóban, és ilyen lett az illető.

2.unatkoznak. ilyenkor automatikusan az 1. pont lép érvénybe.

3.valamilyen sérült ember, aki attól érzi jobban magát, hogy másokat lejjebb húz. illetve ez is kombinálható a 2. ponttal.


4.lehet olyan is, hogy valaki nem élvezi, de feszült, és rosszkor vagy rossz helyen. de a beszólogatás nem jellemző az ilyenre.


5.az emberek többsége együgyű, mindig lesz valaki, akinek nem fogsz tetszeni, még ha nem is mondja az arcodba.

nem kell felvenni az ilyeneket.

2014. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zabszem szorult a seggükbe.
2014. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!