Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddíg érdemes hazudni?

Meddíg érdemes hazudni?

Figyelt kérdés
Miért érdemes becsapni másokat? Csak a móka kedvéért?

#hazugság #gonoszság?felmérés?
2014. ápr. 23. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha te a móka kedvéért hazudozol másoknak, akkor elég sok bajod van, az biztos, de ha tizenéves vagy, még kinőheted.


Egyetlen hazugságfajta létezik, szerintem, ami elfogadható: a kegyes hazugság: amikor az igazság közlése olyan fokú lelki fájdalommal járna, amit a másik (akinek hazudsz) nem bírna el.

2014. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rossz elkerülése miatt hazudtam. Egyébként ha valótlant állítok mindig hozzáteszem, hogy vicceltem. Nem hagyok kétséget.
2014. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem valaki megszivat a saját módszereddel. Akkor érezni fogod, hogy ott az a pont.
2014. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár másodpercig legfeljebb, de ott is érdemes megválogatni, és csak akkor, ha nem bántó.
2014. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdésed nagyon egyszerű és egyben nagyon bonyolult is. Ezért nagyon nehéz válaszolni.

Egy két saját gondolatot tudok csak írni a kérdéseddel kapcsolatosan,aztán ezek a gondolatok mennyire adnak választ a kérdésedre? Hmm.

Meddig érdemes hazudni ? Egy napig,egy hétig,egy évig,egy életen át? Mind attól függ,hogy kinek és miben,mivel kapcsolatosan. Mindenki hazudik és az a legrosszabb amikor saját magának hazudik az ember.

Miért érdemes becsapni másokat? A haszon és előny szerzés miatt.

És végül, a mai üzleti és érdek világban a manipulálók és szélhámosok,spekulánsok érvényesülnek a legjobban. Ez van sajnos.

2014. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!