Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pénzt gyűjt egy nő a szilikon...

Pénzt gyűjt egy nő a szilikon mellére a facebookon. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az imént láttam a Fókuszban, hogy egy anyuka pénzt gyűjt facebookon a műmellére, mert kicsinek találja az eredetit. Te mit gondolsz erről?
2014. ápr. 23. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tehetné? Ha úgy gondolja kap erre támogatást tegye.

Engem nem zavar, de eszem ágában sincs támogatni.

Ha talál elég palimadarat nyert. Ha nem próbálja meg, nem tudja hányadán áll.

2014. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felőlem annyit gyűjt amennyit akar, nem ítélem el. Én nem adok, a többi nem érdekel.
2014. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelemfelkeltés szerintem, nem az az igazi célja vele amit mond, bár manapság már bármi lehet, én sem adnék neki.
2014. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ő dolga, plusz eleve nem a rákos betegek elől veszi el az adományokat ("anyu, idén kinek adakozzunk, ne ennek a hölgynek inkább?").
2014. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom erről, hogy csinálja, ha akarja.

Én nem adnék neki pénzt, és én szégyellnék pénzt kérni idegenektől facebookon - de ha ő megpróbálja, és talál olyat, aki finanszírozza, akkor valamennyire még irígylem is (nem a szponzolrált cicit, hanem, hogy tud tojni annyira más emberek véleményére, hogy megcsinálja).

2016. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!