Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik ask. Fm-en ilyeneket írnak?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 23. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem írok, nem vagyok regisztrálva, de még csak nem is olvasgatom. Primitív embereknek, illetve mocskosszájú kiskamaszoknak van az egész, ők pont megérdemlik egymást.
2014. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ők valószínűleg túl debilek ahhoz, hogy olyan frappáns módon reklámozzák a blogukat, mint te. :D
2014. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most nem fogom képfeltöltésre egyenként feltenni eme gyöngyszemeket. Amikor meg konkrét adatlapot linkeltem, törölték az adminok a kérdést.
2014. ápr. 23. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ez katasztrófa..
2014. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt sajnálom, hogy van néhány nagyobb agyi kapacitású ismerősöm is, aki regisztrált erre az oldalra :/
2014. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok, nem rossz indulatból írtam, csak nekem is épp törölték egy hozzászólásom, mondván, hogy reklám, pedig valóban konkrétan egy kérdésre válaszoló linket adtam meg.

De hogy írjak is valami érdemlegeset: én nem nagyon tudom, mit lehet ezen az ask.fm-en csinálni, de mindenki szidja, hasonlóan, mint te, most már értem is, hogy miért. Jól gondolom, hogy itt is ilyen adatlapok vannak, és az emberek azoktól kérdezgetnek, akinek az adatlapján vannak? (Ez alapból kicsit hülyeség, mármint kinek jutott eszébe egy ilyen honlap...)

2014. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én alapvetően nem tartom hülyeségnek az ötletet, már ha értelmesen használnák. Sőt, alapvetően jónak tartottam, amikor meghallottam, hogy van egy ilyen oldal, ahol naonim lehet egymástól kérdezgetni. Sok olyan dolog van, amit nem mer megkérdezni az ember, de mégis kíváncsi rá.

A probléma viszont két okból adódik: a "kérdések" nagy része még a Gyakorin fellelhető legprimitívebb réteg színvonalát sem éri el, én egy éven át regisztrálva voltam, a kérdések talán 10%-a mondható úgy, ahogy értelmesnek. Másrészt amin a belinkelt példa mutatja, a válaszolók sem eszmélnek, hogy egy nyilvános oldalon vannak, és mindenféle gátlás nélkül, nevüket és arcukat közzétéve lazán válaszolnak a p*ncijukkal kapcsolatos kérdésekre is. Amikor 16 évesen fél éven át minden nap azzal henceg, hogy a bokorban sz*pott? Vagy hogy a lépcsőházban rakták meg?

2014. ápr. 24. 08:13
 8/8 anonim ***** válasza:
PV? Perverz Tudomááány? Péter bácsi?! :) <3 :D
2014. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!