Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szoktatok ilyeneket...

Lányok, szoktatok ilyeneket írni egy fiúnak, akivel csak barátságot akartok, semmi mást vagy lehet csak tagadja, hogy érezne többet irántam barátságnál? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, elég fura, az ismerkedés elején már azzal jött, hogy ugye mi barátok vagyunk. Aztán egy ideje már valahogy másabb lett, elkezdett szépeket írni nekem. Például ilyet, hogy kedvel engem, jókat röhög ha velem beszél, nem unatkozik velem sosem. Amikor mondtam, hogy hajtok akkor az egyik barátnőjére, persze poénnak szántam, ő egyből azzal jött, hogy az a lány nem bírna úgy elviselni engem, mint ő.
2014. márc. 14. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ez attól függ h szeretnél-e valamit belemagyarázni ebbe avagy sem
2014. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég rejtélyes, pont ezért kérdem. Például az is elég fura, hogy írtam megnézném bugyiban, erre ő csak annyit írt, hogy nyugodtan nem zavarná. Ez most mégis mi?o.O
2014. márc. 14. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
az előző kérdésednél nem kaptál helyes választ?
2014. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ostoba egy csajnak tűnik
2014. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
agyilag kicsilány
2014. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit a kérdésben leírtál, abban semmi flörtölés nincs.
2014. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, belemagyarázás kérdése az egész.

Nem rébuszokban kellene beszélned vele, és rejtett üzeneteket keresgélni a mondatai mögött, hanem vagy rákérdezni, vagy konkrétan randira hívni a leányzót.

2014. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!