Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt nagyon gazdag ember...

Van itt nagyon gazdag ember aki mesélne?

Figyelt kérdés
Én 19 éves egyedül élő elég szegény srác vagyok .Minden álmom hogy egyszer én is sikeres és tehetős legyek és segithessek másokon . Lehet hogy nem kellene de nagyon álmodozó típus vagyok . Előre is köszi

2014. ápr. 26. 17:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy cipőben járunk.
2014. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Dolgozz kemenyen es valositsd meg az almod,ugy h semmi ne vegye a kedved.minden kemeny munka.Nelkule nem er semmit
2014. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azt csinálom folyamatosan de "lehetetlen" A-ból B-be jutni .
2014. ápr. 26. 18:38
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted egy gazdag ember, aki bármit megtehet és megvehet, az egy ilyen okádék oldalon fogja tölteni a drága idejét?!


Ezt te sem gondolhatod komolyan!

2014. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Olvass pozitív könyveket, marketing könyveket! Nagyon sokat megtudhatsz erről.
2014. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy nem nem lesz olyan válasz , de gondoltam megprobalom nem veszthetek vele semmit .
2014. ápr. 26. 21:27
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

én olyan környéken élek, ahol csak ilyen emberek vannak.

vannak köztük gazdagok, akik vállalkozásban hajtják a lovét nap mint nap, mindegyik egy idegroncs, mert annyira kell neki a pénz, de már kifelé élnek.

azt nézik kinek mije van, ha beszélgetsz velük, egyből az anyagiasság miből, mennyi mikor, hogy vettem.

van egy másik réteg is az ismeretségi körömben ők már inkább "vállalkozásnak" már alig nevezhető dolgokból csinálnak nagy pénzt.

őket nem érdekli már hogy m van a világban, csak élnek a kis világukban, egy olyan luxusban, amit néha egy kívülállónak nehéz elképzelni.

sokat voltam velük, de inkább megmaradtam egy hétköznapi embernek.

amúgy a kérdésed nem tudom mire irányult, hogy mesélne?

ugyan miről?

2014. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Először is köszi ezt a kőfejtő választ.

Igazság szerint arra lettem volna kíváncsi hogy van e itt olyan aki abszolút a 0rol kezte és sikerult a "csúcsra" jutnia minden támogatás nélkül , hogy elég e a kitartas akarat elszántság a célunk eléréséhez vagy ha nem születtünk szerencsés helyre és pénz nélkül vagyunk akkor nem fogunk ..............

2014. ápr. 26. 22:01
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

ahogy írtam, rengeteg ilyen embert ismerek , mivel közöttük élek.

önerőből te soha az életben nem elszel gazdag.

jól kereső ember lehetsz, aki átlagon felül keres, de akkor is dolgoznod kell.

ezek a modern vállalkozók, akik már jól élnek nem a 0ról kezdték, kapcsolati tőke, meg sok egyéb van mögöttük.

de ha te olyan vállalkozó akarsz lenni hogy csinálsz egy boltot és árulsz dolgokat, csináld, azt 0 ról is ellehet érni,de abból gazdag sose nem elszel.

2014. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem azt mondom h hu de gazdag vagyok,de mindig van par milliom a szamlamon.Mondhatni felso kozeposztaly.kulfoldi kemeny munkaval kerestem meg az elso par 10 milliom utana konyebb
2014. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!