Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kérdezhetném meg úgy...

Hogyan kérdezhetném meg úgy egy lánytól, hogy ő cigány-e, hogy közben nem sértem meg, ha mégis magyar?

Figyelt kérdés
Mert van egy nagyon szexi, formás csaj, akivel nem rég kezdtem ismerkedni és hát régebbi képeit megnézve még egész fehér a bőre, de a szemei és haja egyértelműen cigányos. Most meg már a bőre is barnább lett, félek, hogy cigány, de lehet csak valami latin csaj típus, aki épp úgy néz ki,mint egy cigány. Mert amúgy tök normálisan beszél, tud helyesen is írni. Meg egész rendesnek tűnik, olyan szűz kislánynak, aki az igazinak tartja magát, de mi van, ha tévedek és cigány. Nem is ez zavarna a legjobban, hanem, hogy majd rám mászik a családja és megfenyegnek vagy ki akarnak rabolni, mert ő személy szerint jófejnek tűnik eddigiek alapján.
2014. ápr. 16. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nézed meg az őseit,rokonait
2014. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokat szolizol-e he? :D
2014. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
kérdezd meg beszél e lovári nyelven
2014. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Sztereotípiák rabja vagy :)

Ha rendes, normális lány, akkor mit számít, hogy cigány-e? Ha rendes, nem lesz semmi gond, sem vele, sem a családjával.

2014. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el Nalamil, számít, hogy cigány-e. Akármilyen rendes cigány is valaki, a vérét nem tudja megtagadni.
2014. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Beviz Elek ***** válasza:
35%

Háhhháhháháhhhhhháhá


Ez már általánosítás a javából. Gondolom van rá okod...

Én otthagynám ha felmerülne hogy az lehet. Söt... volt egy olyan csaj, akinpicit sem látszott, gondolom olyan kevés hányad csörgedezett az ereiben. Megtudtam hogy a vezetékneve Oláh, a kocsinak pedig csak úgy füstöltek a kerekei

2014. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek Oláh vezetéknevű fehér embereket is :D
2014. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én meg ismerek fehér bőrű szőke hajú cigányt. Na és?


Na a lényeg tök egyszerű, legalábbis az én agyam ezt

dobja ki: kérj tőle családi képet. Abból egyből lejön,

hogy az őseiben hunor nyila, vagy a száztagú cigányze-

nekar vonója van.

2014. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Nézd meg milyen szinü a foginye. Ha lilás szinü akkor cigány.
2014. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

az milyen ha cigányos a szeme meg haja? ezt nem értem és vannak kifejezetten cigány vezeték nevek? én esküszöm nem tudnám megmondani az emberekről röktön hogy magyarok vagy cigányok.

bocsi hogy nem válasz a kérdésre csak eléggé kíváncsi vagyok

2014. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!