Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt, hogy ha...

Miért mondják azt, hogy ha korán kelsz és fázol az akkor afáradságtol van? (Ennek milyen orvosi alapja van? )

Figyelt kérdés
Èn vilàg èletemben minden hètköznap reggel hètkor keltem, és apàm mindig azt mondta hogy azèrt fàzok mert àlmos vagyok. Ami szerintem hülyesèg, de ti mit gondoltok ròla?

#hideg #alvás #Koràn kelès
2014. ápr. 29. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán az alacsony vérnyomás miatt van, de csak tipp.

De szerintem is igaz, hogy álmosan fázósabb az ember.

Mondjuk én álmosan konkrétan olyan hisztis vagyok, hogy minden bajom van és hozzám sem lehet szólni. :)

2014. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

álmosság=nyugodtság=alacsony pulzus,alacsony vérnyomás.

Alvás közben azért is kell betakarózni,mert a testünk nem termel elegendő hőt,a fenti okok miatt.Szóval egyszerû ez,mint a faék. :D Csak gondolkozz

2014. ápr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában reggelente lehet azért is fázni mert este kihűl a kályha :)

De gyakorlatban ezt Én is észrevettem,mivel valamikor reggeltől reggelig dolgozok,ha nem alszom ki magam ,fáradtabb vagyok akkor jobban megvisel a minusz.De ez úgy hogy hamarabb kezdek remegni meg ilyenek,és ezt mindig néztem a hőmérőt és igen fáradtabban nehezebben viselem ugyanaz a -5 fokot .

2014. ápr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!