Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az orvosi szakmán kívül mik...

Az orvosi szakmán kívül mik vannak még, amivel segíteni tudok másoknak?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem volna orvos lenni, de rájöttem, hogy nem igazán bírom a vért, meg nem tudnék senki lábából kiműteni egy szemölcsöt, de még nagyon végignézni se tudnám a műtétet, ezért ápolónőként se tudnék elhelyezkedni. Még az csak-csak, hogy segítek a betegeknek, újrakötözni, meg kiszolgálni őket, eltolni egyik helyről a másikra, ez menne. De egy ápolónőnek (tudtommal) nem csak ez a dolga, sokszor van a műtétek közelében.


Valahogy mégis szeretnék segíteni, gyógyítani embereket, vagy akár állatokat. Mit tegyek? Milyen irányba induljak el? Gimnáziumban tanulok. 17/L


2014. jan. 13. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm hát kisegitheted az embereket a pénztárnál hulladékgazdálkodásban is részt vehetsz. Bár gyógyítani ezekkel nem tudsz de idős gondozónak jo lennél vagy allatmenhely
2014. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem erre sokféle megoldás létezik! Ezeken is én sokat gondolkoztam
2014. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyógytornász, szociális munkás, esetleg gyermekorvos / védőnő (már attól függően, ha egy vérvételt nem tudnál megcsinálni, akkor felejtős az utóbbi kettő), állatmenhelyes, kutató (mondjuk betegségekre, gyógyszerekre szakosodva), tanár...
2014. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző: védőnő nem vesz vért (édesanyám védőnő, szóval tudom miket csinál :D )
2014. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szociális munkás, szociálpedagógus, csecsemő és kisgyermekgondozó,pszichológus.
2014. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyógy-sportmasszőr
2014. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!