Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem fogadják el/be az...

Miért nem fogadják el/be az ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Éjjel-nappal Budapest. 10 éves szinten: nyá-nyá-nyá. A divatot reklámozzák benne, és nem csak ebben a műsorban, rtl, tv2. Meztelenül rohangálnak benne az utcán, és közben álszenteskednek: jaj istenem, jézusom. Szex, botrány, meztelenkedés, divat. Ezek vannak.


Aki meg a duna tv-t, m1-et nézi, az meg ősember, régimódi. Ott játszhatják a szentet, mert az a belső tulajdonságra épül és a hagyományt tükrözi.


De a kereskedelmi adókon meztelenkedés, verekedés mellett istenem, jajj szűz máriám. Álszentek!


Szóval facebook-ra visszatérve, és a való életre, ha nem vagy menő, nem játszod magad, nem barmulsz, akkor semmit sem érsz.


Dunás vagy? Régimódi, fanyari humorú, minek ez az ember? Unalmas.



2014. ápr. 29. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Van akinek ez, van akinek az.


De úgy látom te viszont azt nem tudod elfogadni, aki viszont Éjjel-Nappal Budapestet, és hasonló műsorokat néz. Te miért nem tudod elfogadni? Ha te ezt nem tudod, ne várd, hogy téged elfogadjanak.

2014. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis én így vettem ki a szavaidból...
2014. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez a műsor és ez az adó vezeti a fiatalokat. Ezen adók miatt fényképezik, szelfizik magukat, járnak divatos, trendi ruhába. A média még ajánlja is, ez a menő.


Elrontsa teljesen a társadalmat, mert a média a közvetítő csatorna. Ezekből tájékozódunk. És emberről-emberre is ragad.


Ez olyan, mint régen láttam egy kollégiumi filmet (amúgy az ilyeneket nem szeretem). A lányok egyik csoportja a kollégiumban menő, míg egy lány, vagy lányok meg maradiak. És lenézik egymást.


Én nem vagyok menő, és nem is akarom, hogy én is az árral haladjak. Akkor már én nem magam lennék, ha én is Gucci-s napszemüvegben fényképezném magam, menőznék.

2014. ápr. 29. 21:22
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nos, ez fordítva is igaz. A régimódi emberek miért nem tudják elfogadni az újakat? Amúgy a kérdés eleve értelmetlen mert szélsőségeket állítottál egymással szembe.
2014. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A média beszippantja az embereket. A fiatalok ugyanolyan ruhában vannak, mint az Éjjel-nappal műsorban.


Én megpróbálok a régi maradni, aki voltam, nem követem a médiát. Remélem, 10- 20 év mulva marad még olyan ember, amilyen én vagyok, aki nem viszi túlzásba az önfotózást és pózolást, és nem a média által közvetített értéket és divatot hord.

2014. ápr. 29. 21:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem megyek a média után, nem másolok senkit, és nem veszek fel egyik napról a másikra márkás ruhákat, mint ahogy a fiatalok teszik.
2014. ápr. 29. 21:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, viszont annyira próbálod fényezni az egódat, hogy az már szánalmas. Észre se veszed és a média a te agyadat is átmossa. Felsőbbrendűnek képzeled magad a divatembereknél de közben nem vagy az. Inkább próbálj normális ember maradni. Attól még, hogy nem követed a divatot nem leszel jobb senkinél.
2014. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem állati szélsőségesen látod a dolgokat.

Én nem tévézek évek óta, nem vagyok képben, hogy miket hány most ki a kereskedelmi tévé, nincs facebookom, nem tudom hányan pózolgatnak idiótán, de gyanítom, hogy az emberek nagyrésze nem tartozik egyik általad emlegetett szélsőségbe se, a világ nem fekete-fehér. Nyilván a tizenévesekre gondolsz, akik nos, tizenévesek = majd kinövik. A tizenévesek mindenkori aktuális trendjeire minden generációban intoleránsabbak az idősebbek.

A Duna tévé meg elég soványka alternatíva és nem a minőségi szórakoztatás magasiskolája (ettől függetlenül kétségkívül jobb azon bealudni a tévé előtt).

2014. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Látom, nagyon jól ismered az Éjjel-nappal Budapestet, ha tudod, pontosan milyen ruhadarabokat viselnek benne...:)

Egyébként ajánlom figyelmedbe eme idézetet: "Azt hiszitek, hogy már annyi infót kaptatok az alternatív médiából arról, hogy hogyan manipulált a kereskedelmi média eddig, hogy már felette álltok, és érinthetetlenek vagytok, manipulálhatatlanok. Így most már minden készpénz, ami az alternatív médiából jön. (...) A kevés info veszélyes."

2014. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden út végül a jóságba vezet, csak a sötétség útja hosszabb.
2014. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!