Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a gesztust mire lehet...

Ezt a gesztust mire lehet vélni? Van jelentősége?

Figyelt kérdés
Ha a férfi és a nő egymással szemben ül, beszélgetnek, majd a férfi hirtelen a nő arcához ér hogy eltolja a hajszálat az arcából? :D Mindezt többször, közbe hozzáteszi hogy őt zavarja ha belelóg a haj az arcba.
2014. máj. 1. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kényszercselekvés.
2014. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a férfit zavarja, hogy belelóg a haj az arcába.

Engem is zavar, ha látom, hogy a velem szemben ülőnek a szemébe , vagy a szájába lóg a haja.

2014. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az arcomon volt pár hajszál azokat tolta el :) De értem akkor, azt hittem van valami jelentősége, hogy "hozzám akart érni", de ezek szerint nem.
2014. máj. 1. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Mintha magamról olvasnék! :)

Én is elszoktam tolni a hajszálakat a kiszemelt arcából, de nem kényszercselekvés a dolog. Csak hozzá akarok érni, intimebb légkört akarok létrehozni. A "zavar ha a szádba lóg" nálam csak kifogás. :)

2014. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy van amikor engem is zavar ha épp beszélgetek valakivel, de akkor szólok neki hogy haj lóg az arcába, tolja el :) Itt meg fura volt, mert volt két kezem nekem is, szólhatott volna h hajas vagyok ha ennyire zavarja, no meg nem is a számba/szemembe lógott mert azt éreztem volna. Most ez megint két véglet...
2014. máj. 1. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Valóban kényszer cselekvés, de az ilyen embernél más jelek is vannak.

2.Tetszel neki és szeretne megérinteni. :-)

2014. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha zavarja, hogy az arcodba lóg a hajad, akkor szól, hogy igazítsd meg. Ezt a gesztust úgy lehet értékelni, hogy csak zavarta és ennyi.


Ha odanyúl és megigazítja (és ezt többször is), akkor az azt jelenti, hogy akar tőled valamit, tetszel neki. Elég egyértelmű eset.

2014. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!