Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért "engednek...

Az emberek miért "engednek le" egy hosszan tartó párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A páromra kb. 4 év után rá sem ismerek. (Lustaság, csúnya beszéd...)Úgy érzem, nem becsül meg..., olyan, mintha csak én adnék a kapcsolatba... Persze, tudom ,h kettőn áll a vásár, nem hibáztatni szeretném, hanem megoldani a dolgot.

Mit tehetnék, h változzon a helyzet?


2014. máj. 1. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

biztos hogy te semmit nem változtál? sehol egy kis zsírpárna? kifogástalanul ápolt vagy? lehet hogy a párod is ugyanígy érez


egyébként azzal tudsz változtatni a helyzeten ha keresel egy új párt

2014. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ott van a megoldás, hogy mindketten egymásra legyenek hangolva, őszinte szerelem legyen, kölcsönös tisztelet és így mindketten megszépülnek egymás mellett.

Az érdek kapcsolatokban van ez leginkább, illetve ott, ahol nagyon nem ismeri egyik a másikat összejövés vagy házasság előtt.

Ritka az igazi értékes kapcsolat, de nem lehetetlen.

2014. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is észre vettem, hogy amikor elmegyünk valahova a párommal felhúz egy melegítőt lazán, de amikor nélkülem megy, akkor kinyalja magát.

nekem nem öltözik fel, semmi.


szerintem szimplán nem udvarol, nem szeret.

2014. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért engednek le, mert azt hiszik, hogy megszerezték a másikat, most már nincs semmi tennivaló, minden működik olajozottan amíg meg nem halunk. Ez nem gy van. Folyamatos kommunikáció, közös programok, figyelmesség.

Talán mondd el, hogy ez neked probléma, és szeretnéd másképpen. Ha erre nem reagál, akkor keress új partnert, és tartsd fenn mindkettőtök érdeklődését és aktivitását. Ne hagyd, hogy idáig fajuljanak a dolgok.

2014. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!