Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan, aki hosszú ideje tartó (5 év <) és nem is rossz párkapcsolatban mégis úgy érzi, hogy soha az életben nem lesz ebből semmi komoly, mert mégsem ő az igazi, vagy mert belekényelmesedtek a nagy semmibe?

Figyelt kérdés
Én ezt barátom részéről érzem, az ő családjukban így divat talán, nem tudom, csak sajna ez engem illetve az őszinte érzelmeimet felé kezdi lerombolni, és elég kilátástalannak érzem így a jövőnket. (L/26)
2010. ápr. 7. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, és azért nincs mert amint ez van én vagy megbeszélem vagy otthagyom. Esetleg megbeszélés után otthagyom mert nem használ. A másik meg az hogy én vagyok az a típus aki elvárja hogy x éven belül vegyék el, mert y év múlve családot meg gyereket akar. Sőt nekem semennyire nem fontos az esküvő. De azért összeköltözés ilyesmi fontos. Mi a komoly? Nekem egy komoly kapcsolat. Most ti ilyen komolytalan izébe vagytok vagy neked csakis az a komoly aki a gyerekeid apja lesz?
2010. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy.
2010. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok terhes, de örülnék neki.


Amúgy első válaszolónak: együtt élünk, csak nem érzem hogy a jövőnk, közös jövőnk felé tervezne e.

Úgy élünk együtt hogy a munkahely miatt bérlünk közösen egy albérletet. Az a megérzésem, ha a sors nem úgy hozza, hogy egy helyen kapunk állást, akkor már rég külön utakon járnánk.. ezéet írtam a belekényelmesedést a kérdésben, mert én ő rajta ezt érzem. De patt helyzetben vagyok, mert azért nem ugrálhatok úgy ahogy a szívem , vagy eszem, vagy a te tanácsod is mondja, hogy költözzek, mert 2 szerződés is köt és nem tudok anyagilag 2 albérletet fenntartani, ugyanis nem keresek sokat, örülök, hogy van állásom.

2010. ápr. 7. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó kapcsolatom pontosan ilyen volt. Csak mi még addig sem jutottunk el, hogy összeköltözzünk. 5 évig voltunk együtt. Hasonló folyamatok zajlottak le bennem, mint ahogy itt leírtad. Az utolsó pár hónap már maga volt a pokol. Beszéld meg vele, hogy mi az ami bánt, mitől félsz (de ne légy erőszakos). Ha ez sem működik, akkor azt tanácsolom lépj ki a kapcsolatból. Hosszú távon ez így nem lesz jó senkinek.
2010. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én is így látom, beszélgetni lehet, de kutyából meg nem lesz szalonna.
2010. ápr. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!