Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy másfél éve tartó párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másfél éve tartó párkapcsolatban nagy bűn a párunk névnapjájak elfelejtése?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem egy kedves dolog főleg hogy van naptár meg emlékeztető stb. Sok ember ilyen feledékeny de akkor legyne már benned annyi hogy beállitod a telefonodat vagy előre beirod a határidő naplóba hogy ma van a névnapja. egyébként 5 vagy 10 év után is ciki, mindig ciki, ez alap müveltség valahol hogy illik felköszönteni azt akinek szülinapja vagy névnapja van.
2013. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es válasz sztem is.

Akinek nincs esze, legyen notesze.

2013. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem abszolút nem, a névnap egy mondvacsinált ünnep
2013. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyémet mindenki elfelejti (Éva), ez mondjuk a szentestének betudható. :)


Szerintem egy párkapcsolatban az alapvető figyelmesség jele lehet... Nekem rosszul esett, amikor elfelejtette a párom. Ez intő jel volt, mert azóta is csak magával törődik....Nálunk minden figyelmesség kikopott a részéről...


Nem azt mondom, h ettől nem szeret, és azt is tudjuk, h a pasit nem igazán bajnokok az ünnepekben. Ha figyelmes, és kedves veled, nem ez lesz a meghatározó.

2014. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!