Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy gondom, nem tudom mit...

Van egy gondom, nem tudom mit akarhat tőlem a pasi hogy szeret vagy tetszem neki egyszerűen nem értem?

Figyelt kérdés

SEGÍTSETEK! Van egy pasi akivel egy éve vagyunk osztálytársak és mindig is csak annak tekintettem ezért nem is tudom mikor KEZDŐDÖTT EZ nála hiszen én sohasem érdeklődtem iránta... Először is ez az egész egy 4 napos kiránduláson megváltozott. Tudni kell róla hogy elég népszerű a suliban a humoráról leginkább és mindenkit megölel néha, ha szépnek vagy közel állónak tartja vagy esetleg rokona. Barátnőmet is megöleli és engem is megszokott (de engem néha hosszan).

Egyik nap a kiránduláson összevesztünk egy kicsit (kötegedésből indult) és ő eléggé berágott majd idegesen azt mondta hogy" jól van nem érdekel nem foglalkozok akkor veled van nálad 1000 jobb is " erre eléggé lesokkoltam és csak annyit mondtam hogy "most elköpted magad" KÍNOS CSEND LETT erre megszólalt és ez volt a válasz "még ha szebb lennél" és szó szerint(!!!) fogta magát és előre futott az úton egyedül pedig a többiek is ott voltak hiszen túráztunk... Majd estre a vacsoránál odajött és átölelte a nyakam (ültem) és azt mondta "jól van" tapasztaltból tudom nála ez a békülés. Néha furán viselkedik mert van úgy amikor nem szól hozzám és megkérdezem hogy haragszik e azt mondja hogy : ő nem haragszik semmi baja. Máskor meg mindig a közelembe van, odajön hozzám beszélgetni, vagy viccelődik és néha szoktam látni hogy figyel... Én még szinte sohasem láttam őt szerelmesnek vagy hogy tetszene neki valaki. És sosem voltunk szoros kapcsolatban. NEM TUDOM mit akarhat vagy mire szeretne utalni!!! Szerintetek teszem neki vagy szerelmes belém??????? NEM ÉRTEM :///



2014. máj. 1. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pasi??:D Inkább kisfiú:)
2014. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Középsulisok vagyunk :)
2014. máj. 1. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen kis aranyos sztori. ^^

Hát próbálj meg barátkozni vele, úgy igazán, aztán majd kiderül mi lesz belőle. :]

2014. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy közömbös neki, ez biztos. Ő se tudja hogy mit akar, vagy mit is érez pontosan. Van ilyen. Ne görcsölj azon hogy mit kéne csinálni, maradj olyan mint eddig, viselkedj úgy ahogy eddig, ne kérdezgesd az érzéseiről, inkább teszteld le azt amit szeretnél megtudni. Az is lehet hogy alakul majd valami köztetek, mert te is érdeklődsz iránta valamilyen szinten, noha nem biztos hogy ez egyértelmű szimpátia lenne. Egyelőre legalábbis...
2014. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 6. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az egy biztos, hogy tetszel neki. És az a "még ha szebb lennél" duma azért volt, hogy visszavágjon neked (konkrétan, hogy megbántson mint ahogy te őt). A szerelem meg szerintem nem olyan egyszerű, hogy (leírtak alapján) a rózsaszín ködben elvesszen. Ha neked is tetszik akkor beszélj többet vele, foglalkozz többet vele. Szerintem ő nagyon szereti ha nagyon(!)foglalkoznak vele csak nem mutatja ki.
2014. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!